Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swinger klub jó ötlet lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger klub jó ötlet lehet egy huszonéves nő számára, ha az a célja, hogy minőségi, változatos szexuális tapasztalatokat szerezzen, de nem szeretne tartós, "barátság extrákkal" típusú kapcsolatban ragadni?

Figyelt kérdés

Sok minden van, amit ki szeretnék próbálni, és úgy lenne ez a legkomfortosabb a számomra, ha egy olyan közegben történne, ahol ott is marad, ami történik, nincs semmiféle kötelezettségem keresni a potenciális partnereimet újabb körökre, viszont helyben van lehetőségem felmérni, hogy egy alap szimpátia fennáll-e közöttünk/megteremteni azt.

Ajánlja ezt valaki? Ha igen, megnevezne néhány konkrét helyet, amivel jó tapasztalata volt? Vagy ha hülyeségnek tartjátok ezt, akkor szerintetek mi lenne jobb mód arra, hogy megtaláljam a számításaimat?

(26/L vagyok.)



tegnapelőtt 03:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem hülyeség.

De 26 éves lányként gyakorlatilag bárhol találhatsz partnert szexre. Valószínűleg itt is rengeteg privátot fogsz kapni.

A klubboknak utána lehet olvasni.

Sajnos magyarországon kicsi a felhozatal de pl Bécsben nagyon komoly kultúrája van.

tegnapelőtt 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Swinger klubban minden lesz, csak minőség nem :D Megdugnak, aztán mennek a másik nőre, ha még áll.

Változatosság? Az lesz. Vékony farok, vastag farok, kicsi, nagy. Amit akarsz.

tegnapelőtt 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

Mivel nálunk nincs sok klub ezért megvan hogy melyik miben jobb.

Az alapján kell választani hogy te mit szeretnél megélni, és miket szeretnél kipróbálni.

A klub ilyen téren tényleg jó, mert ami ott történik az ott is marad.

Saját tapasztalat még csak 2 alkalom van, ugyan abból a klubból.

Alapvetően párommal mentem csak jól érezni és nézelődni akartunk.

Mind a két alkalommal találtunk fiatal párokat (mi 33f, 27l) akikhez csatlakozhatunk volna.

Olyan programra mentünk ahol csak párok voltak, kb 50-60 fő volt közülük velünk együtt 5-6 olyan pár volt akik 30 körüliek vagy alattiak, és kb 3-4 olyan aki 50 körüli vagy több.

Lányokat elsősorban párcserére és lányos játékokra kerestek a párok.

Alkatra a fiatalok jól karbantartottak voltak, sőt a nők közül többen kifejezetten vonzóak. A férfiak közül többen is sportosan.

Méretben is széles skálán mozog a felhozatal. Utolsó alkalommal amikor voltunk volt egy pasi akinek kifejezetten nagy mérete volt, de párja gond nélkül kezelte, állóképességre meg egy másik pasi vitte a csúcsot, ő kb másfél órán át intenzíven szexelt a párjával.

Amúgy csak akkor menj a klubba ha nem zavar hogy mások néznek téged szex közben.

Egy próbát mindenképpen megér, egyedülálló nőként még a beugró sem drága ( már ha nem vidékről mész mert akkor szállás is kell, bár olyan klub is van ahol szállásra is van lehetőség...)

Ha van kérdésed írj és megpróbálok válaszolni.

tegnapelőtt 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Antiszociális lény ***** válasza:
74%
Szerintem amit te szeretnél azt nem lehet minőségi módon megélni csak egy olyan partnerrel/partnerekkel akikkel azért figyeltek is egymásra.
tegnapelőtt 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem ehhez minek egy ilyen klub. Idegaza nincs "minőség". Ahogy az egyes is írja, nálunk ennek sincs kultúrája.

Ilyen fiatalon simán találsz egy vagy két szexpartnert és hármasozz vagy külön-külön dugjatok, abból többet tanulsz.

tegnapelőtt 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Rengeteg változatos nemibetegség, a sok, magukat heteronak mondó biszex pasi miatt (tapasztalat), s most lehet lepontozni! Maga a fertő!
tegnapelőtt 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem jó ötlet, ha kipróbálod a klubot vagy a magánbulit, amelyből van szép számmal Budapesten (is). Csak mindig tudd, hogy mit szeretnél, legyél következetes és rendezd le magadban, hogy miért vagy swinger klubban és mit vársz el magadtól és a helytől.


Láttam már sok hölgyet, akik első alkalommal voltak klubban és később megbánták, többet nem jöttek, szégyent éreztek, stb...


Én első körben valami csendesebb napot keresnék egy klubban, ahol nincs nagy létszám, ahol tudsz kicsit akklimatizálódni, tudod szokni a hely miliőjét és meg tudod figyelni, hogy hogyan zajlanak a dolgok.


Én a SwingerForYou klubot ajánlom neked, mert kisebb mint a többi klub, hangulatos, és a tulajdonosa nagyon figyel a biztonságra és arra, hogy kit enged be a klubjába. Ott tuti biztonságban érzed majd magad.


Ha esetleg van még kérdésed, akkor keress nyugodtan privátban.

tegnapelőtt 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Swinger klubba mindent kapsz csak minőséget nem. Vagyis szerintem nem olyan értelemben, amire te számolsz.

Ahogy eddig láttam nem nagyon adnak az orálra, arra, hogy jó legyen a nőnek is. Ha áll a lompos jöhet a menet.

tegnapelőtt 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Az a poén, hogy a lepontozóknak és az okoskodóknak halvány lila fingjuk sincs arról, hogy milyen egy swinger klub. Álszent, erkölcs csőszök. Ezekre nem hallgatnék az biztos. Szerintem próbáld ki. Semmi sem kötelező, 100% diszkréció. Ha nem tetszik akkor nem mész többet. A nem pedig ott azt jelenti, hogy nem.
tegnapelőtt 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Fiatal lányként mindig is érdekelt a swinger klubb világa az ottani emberek gondolkodás menete. Senkinek nem mertem mesélni erről több évig győzködtem magam mire elmentem. Igen elmentem s nem bántam meg annyira hogy többször is kipróbáltam több különböző helyeket is. Egyik barátnőmnek annyit meséltem hogy egy alkalommal Ő is elkísért.
tegnapelőtt 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!