Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalatok swinger clubbal?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok swinger clubbal? Mi van, ha a szex része nem érdekel és csak a feleségemet szeretném látni?

Figyelt kérdés

Igazából a kérdés pontosan arra vonatkozik, hogy szeretném látni, ahogy a feleségemet valaki megszopatja. Futólag már beszéltünk róla, de semmi konkrétról még. Nem tudom, hogy egyáltlaán mennyire "erőltessem". Ő szexelni semmiképpen nem szeretne, és az nem is izgat egyikőnket sem, mármint az, hogy más megdugja, de én megnézném ahogy valakit leszop. Swinger clubokba, vagy ilyen helyen van olyan "lehetőség" hogy "csak" ebbe mennénk bele? Én nem is akarnék csatlakozni, max nézném vagy csak Ő menne.


Vagy ezeken a helyeken mindenki a dugás miatt megy?



ma 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem járram még swingerben, de szerintem nem csinálnak olyat amit nem engednek, szóval a kölcsönösség elve/beleegyezés. Ha ti csak ennyit engedtek, akkor olyat kell keresni aki ennyivel is megelégszik. Én a helyetekben inkább swingeren kívül keresnék. Akár itt. F
ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden további nélkül lehetséges! Alapszabály, hogy semmi sem kötelező. Van aki csak bulizni, társalogni, ismerkedni, nézelődni megy és ott helyben semmit sem csinál. Senki sem nézi ki ezért őket! Van olyan pár aki csak egymással van mások előtt.

A pasik fognak próbálkozni, megmondjátok hogy csak orál fér bele és kész. Ha csinos a feleséged akkor lesz rá jelentkező úgy is! S vannak klubok ahol jelentős pasitöbbség van. Ott még egy átlagos, vagy átlagnál kevésbé attraktívabb nőre is tucatnyi jelentkező fog akadni.

ma 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kicsit attól is tartunk pont, hogy lehet hogy túl kapós lenne. Csinos, nagyon fiatalos, vékony kis hölgy, nem tudom, hogy ilyen helyen mennyire nyomulnak a srácok és nem akarom elijeszteni ettől mert engem is izgat a dolog, de problémát nem akarunk.
ma 13:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 pozitív értelemben nyomulnak, de nem tolakodóak! Aki tolakodó, zaklat azt kivágják a klubokból. Sokkal kisebb a tolerancia szint mint egy normál szórakozóhelyen. A nem az nemet jelent, aki nem fogadja el az hamar az ajtón kívül találja magát.

Láttam már többször olyan párokat akik csak orálra voltak nyitottak - bőven volt "kérőjük" úgy is.

ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
Hát a swinger nem a visszafogottságról szól. Ez olyan mintha az orgiától várnád el a prűdséget. Rossz helyben gondolkozol…
ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jah lehet hogy nem..ezért kérdeztem, köszi.
ma 14:12
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A swinger pont azért működik mert kőkemény szabályok vannak. Senkit nem lehet "megerőszakolni" csak mert odajött, és hát mégis mit várt, mi lesz!? Akinek vagy amire nemet mondasz az úgy is van. Attól, hogy lemegy egy nő attól nem csinálnak vele amit csak akarnak mert ez egy olyan hely.
ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el, próbáljátok ki.
ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Mire gondolsz, hogy kemény szabályok vannak? fogalmam sincs hogy ez hogy megy. Oda mennek egymáshoz az emberek és megkérdezik, hogy ki-mibe lenne benne?
ma 15:13
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyesmi okból szeretnék swingerbe menni a feleségemmel. De engem az is érdekelne, ahogy megdugják. Kíváncsi lennék, hogy mit kezdene 1-2 idegen pasival. Azért is jó a swinger, mert tényleg lehet csak nézelődni is, simán nemet lehet mondani, és van választék pasikból is. Én nem feltétlenül szeretném ott más nőjét megdugni, tényleg csak az lenne a lényeg, hogy a feleségem élvezze.
ma 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!