Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fontos hogy kielégüljön a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos hogy kielégüljön a partner, vagy akad olyan ember is akit ez totál nem érdekel?

Figyelt kérdés
Mekkora önzöség az, ha csak a saját vágya számít az embernek? Sok kapcsolatban élhetnek így a párok, nekem legyen jó a többi nem számít?

tegnap 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Fontos. Nekem igen is számít, hogy látom mit érez a másik fél. Rám inspirálóan hat ha látom hogy élvezi azt amit csinálunk. Nekem ez oda-vissza játék. Élvezem amit ő csinál velem, ez beindít ezért én is próbálom a legjobbat nyújtani neki.
tegnap 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
A szex két ember kölcsönös öröm szerzéséről szól, szóval igen fontos hogy partneremnek is jó legyen.
tegnap 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Pedig a legtöbb ember ilyen ébresztő. Arról nem is beszélve, amikor csak azért engedi a szexet, mert ezzel akar sakkban tartani, amúgy meg csinálhatsz bármit. Ez teljesen általános dolog.
tegnap 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem fontos
tegnap 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Akadnak bőven olyanok is akiket nem érdekel, hogy mit érez a másik.


Ennek egyik legalapvetőbb bizonyítéka az "olcsó" kategóriás prostituáltak használata, hisz azok sohasem élveznek el a klienssel. Rengetegen járnak prostituáltakhoz, tehát a férfiak több mint 10%-a teljesen leszarja, hogy egy nő mi érez.


Azokat se nagyon érdekli a női szexuális érzékelés, akik a farkuk méretével vannak elfoglalva, hisz 12 cm felett az már teljesen mindegy.

tegnap 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 menta34 ***** válasza:
14%

#5 Mindig bemondják karácsonykor, hogy Magyarország kedvenc hala a ponty, mert azt veszik a legtöbben. Szóval Magyarország kedvenc prostija meg az olcsó kategóriás...


Szólj ha nem érted :D

tegnap 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%

#6 - menta34 - nem értem!


Olyat sem írtam, hogy az olcsó kategóriás a "kedvenc", csak azt írtam, hogy az efféle szexelési lehetőség rengeteg ember számára eléggé megfelel.

🤔

Kérlek fejtsd ki explicitebb formában a témával kapcsolatos gondolataidat!

tegnap 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nagyon fontos, persze az a legjobb, amikor együtt élvezünk el. Nem zavar ha nekem nem jön össze, az sokkal inkább, ha én sülök el, ő pedig nem élvezett el. Hiába mondja, hogy nem baj, mert így is jó volt csak épp nem volt orgazmusa, nem nyugtat meg. De szerencsére mindkét eset ritka, és nem szoktunk problémázni rajta. 49F
tegnap 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 menta34 ***** válasza:
23%

#7 Megfelel az olcsó prosti, mert nem telik jobbra. Ez van a ponttyal meg az olcsó autókkal is meg millió mással ahol az emberek kompromisszumot kötnek.


Abból, hogy az olcsó prosti nem élvez el, és ez sok férfinak nem kizáró ok, azt levezetni hogy amúgy minden férfi minden nő orgazmusát leszarja elég erős túlzás... :)


Ami az eredeti kérdést illeti olyan is van akinek nagyon fontos és olyan is akit nem érdekel. Aztán tovább lehet boncolni, hogy ha valakit nem érdekel akkor miért nem, ahogy azt is lehetne boncolni, hogy amikor érdekli a mögött sem pusztán az lehet, hogy örömöt akar adni...

tegnap 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 (11:19) - menta34 - nem kell hozzászólni, ha súlyos szövegértési problémákkal küzdesz! - hisz amint írtad:

"Abból, hogy az olcsó prosti nem élvez el, és ez sok férfinak nem kizáró ok, azt levezetni hogy amúgy minden férfi minden nő orgazmusát leszarja elég erős túlzás... :)"


Válasz:

Senki sem írt olyat, hogy "minden férfi" leszarja a nő orgazmusát, csak arról esett szó, hogy viszonylag jelentős hányada leszarja!

tegnap 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!