Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi az a plusszos felső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az a plusszos felső korhatár, ami még belefér partner tekintetében a szexben?

Figyelt kérdés
Mi az oka amiatt igen, és mi az ami miatt nem szexelnél már ilyen korú partnerrel?

ma 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

35 évesen volt 55 éves partnerem.

Úgyhogy ha jó tartja magát akkor +20 év is belefér.

Utolsó 2 partnerem +14-17 évvel volt idősebb tőlem.

Lehet selejt vagyok de nekem ez a korosztály jön be.

Velem egykorúakkal vagy fiatalabbakkal nem találom a közös hangot.

ma 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27N vagyok, alkalmi szexre max 60 lenne a felső életkori határ. Az ok szimplán csak az, hogy vannak ilyen korú jól kinéző férfiak, akikkel szívesen szexelnék.
ma 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
29 vagyok max 40
ma 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54f vagyok. Alkalmira max 65. Kapcsolatra 35-45.
ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább attól függ, hogy ki hogy tartja magát. Egy fitt idősebb hölgy is lehet kívánatos, mig fiatalabbak között is vannak leharcoltak.
ma 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!