Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alacsony iskolázottágú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony iskolázottágú nőknél elterjedtebb az anális szex, sperma nyelés?

Figyelt kérdés
Van összefüggés a kettő között?

ma 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi összefüggés nincs.
ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Nincs összefüggés. Ki mit élvez. Nekem diplomám van szeretem az anált a spermát pedig mindig lenyeltem/lenyelem.
ma 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Ennek semmi köze a szexhez, hogy kinek milyen az iskolai végzettsége.
ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Az iskolai végzettség maximum a védekezésben illetve a szexuális kultúrában tud megmutatkozni.

(nem bántásból de az itt kommentelők többségén sem azt látom hogy tanult emberek.)

ma 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Zsoltika78 válasza:
83%
Na ez már bunkóság. Ne haragudj.de egy igazi nő ha van ossszhang akkor.mindenben benne van.persze ugyanígy vissza is.en imadok kényeztetni hmm.
ma 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Nincs. A szexualitás nem attól függ ki mennyire tanult
ma 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

#6

Azért ezzel én is vitatkoznék.

Nem véletlenül van az hogy kis hazánkban például a szegényebb tanulatlan régióban több a gyermek születés a védekezés hiánya miatt.

Nem mellesleg itt azért észre vehető hogy maga a szexualitás is kB abban merül ki hogy oda köpök és betolom. Mert kB ez a szint. Azért ehhez pedig az iskolázottsag is hozzá járul.

ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
A gyerekvállalást miért is keverjük ide?
ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

#7

Te is oda tartozol, úgy látom.

A kérdést értelmezd...nem erről szólt.

ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#8 gyermek vállalásról nem volt szó a védekezés hiánya a nem kívánt terhességek és született gyermekeket jelenti.


#9

Én hála égnek nem tartozom oda. De te ezen válasz szerint igen.

Nem minden fekete és fehér. Így leírtam egy példát a kérdésre válaszolva. Ezt ha te nem tudod értelmezni nem az én gondom.

ma 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!