Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan miért nem veszik észre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nem veszik észre hogy itt péniszméret kérdésben sokan kamuznak meg direkt hergelik az embereket ?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy régen a 13 volt a kicsi, aztán a 14 centi, a 15 meg már pont jó volt. Utána már a 15 centi lett a kicsi, most már a 16 centinél tartunk 😂 Nem veszik észre sokan hogy mekkora kamusok vannak itt ? Az írásából felismerem már némelyik kommentelőt, van hogy egy kérdésre 4 választ ír és próbálja másnak adni ki magát.
ma 15:48
 1/7 cinderella_ ***** válasza:
Akkor csak magát szórakoztatja, képet meg nem küld. Felháborító. 🤭
ma 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy oldalon küldött egy srác a farkáról képet,megdicsértem milyen szép nagy(láttam kb 15-16cm)

Erre írja 22cm van neki.

Küldtem én is,szerintem az enyém mekkora ha a tiéd 22?

Azt írja 25.Írtam neki na ugye,hogy eltaláltad.

Bár elmagyaráztam hogy a nagy punci a kedvencem nem a farkak.

ma 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja hogy te döntött el, hgoy ki a kamus? Ha valaki leírja, hogy a 15 kevés az kanuzik? Ez tipikus kisfarkú gondolkodás.
ma 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. Nem kevés

2. Mindig növekszik itt mi a kis méret 😂

ma 17:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Kettes kép alapján nem lehet szerintem eldönteni mekkora
ma 17:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy azért változik, mert változik a gyk felhasználó közössége? Vagy, hogy változik az emberek véleménye? Én is ismereek olyan nőt, aki megmondta, hogy amíg nem találkozott naggyal, addig azt hitte, hgiy jó az átlagos is. Ez is lehet egy magyarázat.
ma 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát én ilyenről nem hallottam. Mesélte csaj hogy volt 19 centis párja, de elvolt utána egy 14 centissel is ami ügyes volt meg vastag.


Ezeknek a bohócoknak itt meg semmi tapasztalata, itt élik az életük, kilehet venni a kommentekből.


Amúgy meg a 15-16 centi olyan gyakori méret hogy olyan nincs hogy azt megunják, meg kevés lesz. A 13 centi érthető még talán.

ma 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!