Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajék,a tacskókukitól kezdve,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajék,a tacskókukitól kezdve,a lópéniszen át,a bálnaf@szig terjedő méretskálán hol helyeznétek el a számotokra ideális péniszméretet?

Figyelt kérdés
Ne írjátok azt hogy a bálnáé is kicsi.

#Kora reggeli f@szos kérdés
ma 04:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas már ez az állandó farokméret téma
ma 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
81%
Kis pötsöm ellenére 3 állandó partnerem van úgy hogy én sem érzem mit rugóztok ezen állandóan
ma 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kibebacott idegesítő már az örökös farokméret téma
ma 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

ez az egész farokméricskélés téma arra hasonlít internetes fórumokon, mintha több ezer hajléktalan beszélné át napi szinten, hogy miért "gáz", ha valakinek van egy normális lakása, fizetése, élete.


minden csövesnek van egyfajta rögeszmésen speciális, megmásíthatatlan véleménye a témáról.

az egyik azért "imád" egy összehugyozott telefonfülkében élni, mert így nem köti a rezsi, nincs gondja számlákra, és "nagyon sajnálja", hogy vannak emberek, akiknek havi szinten 300ezer forintja elmegy csak vízre, villanyra, fűtésre, telefonszámlákra, tébére.

a másik a gasztronómia oldaláról közelíti meg a dolgot, és szabályosan hányingere lesz, ha elképzeli, hogy emberek tiszta ruhában leülnek egy asztalhoz, és késsel-villával elfogyasztanak egy 30 dekás sztéket, sült krumplival, tükörtojással, és isznak mellé két deci, különleges évjáratú bort.

semmi nem érhet fel ugyanis az élményhez, amikor ő kitúr a kukából egy lejárt májkrémet, a mutatóujjával kikotorja, miközben négyliteres műanyagpalackból szürcsöli mellé a kannás folyadékot.

a harmadik csak "nevet" azon, ha valakinek van egy szakmája, hivatása, esetleg karrierje, és hídépítő mérnökként dolgozik, havi négymilliós fizetésért valahol, ugyanis az ilyen soha nem fogja megtapasztalni azt, a mámorító érzést, mikor őt, mint a "blaha lujza tér egyik alapemberét" hívják éjjel, mert a totó, a kisfőnök, és a süveges megint balhéznak, és rendet kell tenni. ez ugyanis felelősség. a hídépítő mérnök pedig csak egy szereptévesztett bohóc.


mindenki eldöntheti, hogy kinek lehet igaza.

ma 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tegnap úgy lovagoltam a 15 centis pasim hogy fájjon. Pedig 20 centissel vesztettem el a szüzességem (és élveztem)


12-22 cm-ig jöhet bármi. Nemtudom milyen állatokkal kategorizálod ezeket a méreteket

ma 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk először, hogy itt a méreteket relativisztikusan, a testmérethez képest kell értelmezni, vagy abszolút értéküket kell nézni? A bálna alatt milyen fajt értesz? Beluga, orka, ámbrás cet, kék bálna? A méretskálára be lehet hozni bármilyen állatot? Extrapolálni is lehet? Úgy értem, ha valaki a tacskóénál kisebbet szeret, lehet mondani pl. szurikátát?
ma 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!