Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Észrevettétek, hogy azok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy azok a román lányok akik Magyarországon élnek szebbek, mint akik Erdélyben?

Figyelt kérdés

tegnap 22:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%
Addig vagy Székely ameddig kapod Orbántól a juttatást ..
tegnap 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem vagy te székely, maximum bérenc aki idejön és elfelejti hogy ki is ő valójában
tegnap 23:32
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lennének szebbek? :D

Miből gondolod, hogy nem magyarok azok a lányok, csak erdélyből származnak. Sok erdélyi magyar beszél románul, illetve eléggé keveredett a magyar a románnal már ott, főleg Erdély nyugati részén, amit nagyon elrománosítottak az elmúlt 100 évben.


Véleményem szerint nem sok különbség van román, magyar, horvát, bulgár, szerb csajok között... de az ukrán, orosz, fehérorosz csajok tényleg szépek. Ilyen nemzetközi társkeresőkön ez elég jól látszik. Na de ez már másik kérdés, illetve ízlések és pofonok.

tegnap 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

11


Milyen juttatást?

Pls írd már meg, mert egyetemista vagyok én kéne a pénz.

ma 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyes, nem dönthető el így
ma 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
14. az erdélyiek 100k+-t kapnak, ha Magyarországon tanulnak
ma 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!