Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szedjem fel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem fel?

Figyelt kérdés

Van egy 20éves srác akibe őrülten szerelmes vagyok,csak neki van már egy barátnője 2éve a lány orvosnak tanul a srác pedig már dolgozik az apja vállalkozásában.


A barátnőm a húga ennek a fiúnak így gyakran szoktam náluk lenni és olyankor látom őt is,kegyetlenül helyes és vonzó és meg akarom szerezni de sajnos van barátnője,egyszer hallottam ahogy a lány hangosan nyögött mert szeretkeznek és én nagyon féltékeny lettem


Tegnapelőtt ott aludtam náluk és nem volt akkor ott a barátnője és bementem egy szál bugyiban és melltartóban a srác szobájába és szexelni akartam volna vele de ő elutasította és nem kért belőlem


Már ha csak rá gondolok benedvesedek


Nem értem milyen férfi ez akinek egy lány felajánlja hogy szeretkezzenek és erre ő visszautasítja,nem tudom mitévő legyek


Hogyan érjem el hogy szeretkezzen velem is



ma 20:21
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Szép lány vagyok és felajánlottam neki hogy szeretkezzünk erre visszautasított pedig a legtöbb férfi nem fog visszautasítani egy lányt ha szexelni akar a lány vele ő mégis megtette


Arra gondoltam hogy legközelebb meztelenül megyek be hozzá és valahogyan kényszeríteni fogom hogy szeretkezzünk



Nem értem hogy tud visszautasítani minden férfinak ez a legnagyobb vágya hogy szép lányokkal szeretkezzen

ma 20:24
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy, békén hagyod és felnőttként viselkedsz. Hány éves vagy?

Korrektül elmondta, hogy nem, nem kell ezt tovább erőltetni.

Nem minden férfi akar az összes szép nővel dugni csettintésre.

ma 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
17éves vagyok de felbosszantja az a tudat hogy szép lány vagyok és igényes és amikor egy bugyiban és melltartóban meglátott,nem élt a lehetőséggel csak kizavart a szobából,direkt nem akar fel izgulni rám pedig én rögtön benedvesedek amikor meglátom
ma 20:28
 4/18 A kérdező kommentje:
Felbosszant*
ma 20:29
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Van komoly kapcsolata, szereti a barátnőjét, akit szépnek tart, okos is meg céltudatos hisz orvosnak tanul. Mitől lenne vonzó számára egy közönséges f.szhiányoss proli tucatcsaj?
ma 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5ös válaszoló


Ne merészelő így hívni te engem


Képzeld azért lennék vonzó számára mert szép lány vagyok és adok magamra és ezt ő is megmondta nekem csak annyi hogy nem akar lefeküdni velem mert van barátnője de ez engem nem érdekel hogy van,nem vagyok hozzászokva hogy nemet mondanak nekem tehát megfogom oldani hogy szeretkezzünk

ma 20:44
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
De a leírtakból az is látszik hogy buta vagy és ezért nem akart téged.
ma 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Érett nő nem viselkedik így. A nem az nem el kéne fogadni, de ha továbbra is így viselkedsz a kutyának nem fogsz kelleni egy alkalomnál többször.
ma 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk senkinek tart. De a legrosszabb hogy most már még jobban süllyedtél a szemében.
ma 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Random csaj vagy neki, barmikor haza lehet vinni egy ilyet a bulibol.
ma 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!