Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vasárnap ránk nyitott a bnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap ránk nyitott a bnőm anyja, aktus közben, azóta nem igazán köszön, nektek volt már hasonló szitu, hogyan beszéltétek meg ezt a témát?

Figyelt kérdés
Alattam feküdt a bnőm, közbe épp a szájába volt a golyóm, az anyja be nyitott annyi volt rá a rekaciója” csinálhatnátok ezt este, csukott ajtóval” és bebszta az ajtót. Azóta se ő se az apja nem köszön. Nyilván tudom miért ilyenek de hogy hozzam fel nekik ezt hogy megbeszéljük, ne legyen kellemetlen senkinek sem?
tegnap 20:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Húha. Nem az lenne az alap, hogy bekopog majd utána jön be? Meg most ha mondjuk nagyon hangosak vagytok azt is lehet normálisan finoman jelezni, nem az, hogy mind a hülye rátok tör majd besértődik és ezzel mind a kettőtöket tök kellemetlen szituációba hoz.
tegnap 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ez lenne a normális, de az anyja beront mindig mindenhova. De kajakra.
tegnap 21:29
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert az ő háza, nem a tiéd. Ha nem tetszik, nem kell nákuk dekkolni. 27 évesen a minimum lenne egy saját zug.
tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Dik ki vagy te, Magdi anyus hogy bele kötsz fűbe fába?(én külön élek a saját szüleimtől, és te?)
tegnap 21:35
 15/18 anonim ***** válasza:
81%
13 ne írj parasztságokat. Én 45 évesen is elmegyek anyámhoz holott külön lakok, viszont mivel többszáz km-re lakik így több napra is megyek a párommal. Most akkor bármikor nyissa ránk az ajtót mert az ő háza? Ha vendég van a házban és kap egy szobát ahol pihenhet arra sem töröm rá az ajtót azért mert az én házam. És itt a kérdésben a lányuk barátja nagyjából vendég a házban, a lányuk vendége. Nem beszélve, hogy a lányuk felnőtt ember még ha náluk is lakik, csak megilleti némi magánélet. Van olyasmi mint az udvariasság és társai.. nem tudom mond e valamit.
tegnap 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
65%
Itt anyuci volt paraszt, nehogy már ő sértődjön meg!
tegnap 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem rontunk be senki szobájába csak úgy.

Illetve, ha mégis, akkor bocsánatot kell kérni.

tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%
Állj oda elé és beszéld meg vele, hogy alapvető illem a kopogás még akkor is ha a saját házában van. Neki ciki, hogy tipikus bunkó, nem nektek, hogy szexeltetek.
tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!