Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok illetve srácok szerinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok illetve srácok szerintetek mi az a MINIMUM pénisz méret amivel már élhető teljes élet ?

Figyelt kérdés

Nem az ideális a kérdés, hanem az a minimum ami már elmegy annyira hogy egy férfinek legyen boldog kapcsolata, vagy alkalmi szexpartnerei stb. Nyilván ha mellette ad magarára, fejlődni akar mindig minden téren. Szerintem 12 centi alatt nem igen menne, 12 centivel talán már én eltudom képzelni hogy van ellehet vele egy férfi. Szerintetek mi az a minimum ami már nem zárja ki egy férfinál a teljes életet szerelemben, szexualitásban ?

14 alatti méreteket írok, mert a 14 centi azért benne van már a nagy átlagban, vagyis sok férfi boldogul is vele.


ma 12:10
A kérdező szavazást indított:
9 centi
10 centi
11 centi
12 centi
13 centi
4 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
*12 centivel talán már eltudom képzelni hogy azzal élhet teljes életet egy férfi
ma 12:11
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Bárcsak ettől függne a teljes élet élésének kérdésköre....
ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod ezt az állandó fütyi méregetős kérdést??
ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bármekkorával barátom - csak megfelelő partnert kell hozzá találni! Az egyik cimbimnek szerintem kb. 10-12-ese van (többes szituban láttam), ettől még végigbulizta, csajozta a fiatal éveit, s most két gyermekes boldog családapa.

A nők p.ncija pont annyira szór "méretügyileg" mint a pasik hömpörője. Naivság azt gondolni, hogy minden p.nci egyforma és mindegyiknek csakis a standard, vagy nagy méret a tökéletes. A hozzád illeszkedő párt kell megtalálni!

ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy már nagyon hiányzó újabb, fütyis kérdés.
ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!