Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az amitől szinte elmegy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amitől szinte elmegy az ember kedve, attól hogy szexeljen?

Figyelt kérdés
Ezernyi dolog lehet, de mégis mik a legjellemzőbb dolgok, amik úgy elveszik a szex iránti vágyat?

ma 10:17
A kérdező szavazást indított:
ápolatlanság
türelmetlenség
perverzió
fantázia nélküliség
önzőség
durvaság
monotómia
22 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ápolatlanság, erőszakosság, önzőség.

Egy fél mondat vagy egy rossz/fájdalmas mozdulat.

ma 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ahogy mondod. Ezer oka lehet..


El tud menni a kedved magától a szextől is és attól is, hogy csak egy bizonyos emberrel legyél, akivel pl eddig voltál.


Saját példám tudom csak biztosra. Nekem például attól ment el, hogy rossz élmény után, történt egy még rosszabb, majd utána sem lett jobb. Nem akarok dobálózni itt a szavakkal, de jelenleg is úgy vagyok az egésszel, hogy valami csodának kellene ahhoz történni, hogy újra normális legyek.


(F)

ma 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 cinderella_ ***** válasza:

#2

Mi történt veled?

ma 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3


Ez elég bonyolult. Egy párkapcsolatban lévő rossz szexuális együttlétből, amikor már nem voltam párkapcsolatban, belekerültem egy olyan szituációba amit finoman szólva sem akartam, de sajnos megtörtént.. majd ezen a ponton már teljesen romokba voltam, így idő elteltével próbálkoztam az együttléttel, de sikerült még rosszabbá tennem azt amit érzek.. innentől pedig nem tudom, hogy hogyan tovább.


#2 voltam.

ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Felhozatal.
ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 cinderella_ ***** válasza:

#3


Ebből még mindig nem derült ki, hogy egy férfit mi tud ennyire hazavágni. 🤔 Hogy lehet még tovább fokozni, ha egyszer már rossz volt?

ma 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha itt olvasgatok ilyen bugyuta kérdéseket.
ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#6


Ebből még valóban nem, de mint írtam nem akarok szavakkal dobálózni.


Az első dolog azért vágott haza, mert lelkileg megviselt, hogy azért megy tönkre egy párkapcsolat, mert nincs meg a kölcsönös vonzalom és egyik fél számára sem jó a szexuális együttlét.


A második pedig mint írtam, hogy úgy történt meg velem, hogy én nem akartam, és itt gondolj a legrosszabbra. Bár nem hiszem, hogy "jogom" van ilyet mondani, csak azért engem megviselt. Ezen a ponton már úgy voltam vele, hogy tartok az egésztől és nem tudtam, hogy érjek hozzá máshoz, mert a gondolata is feszélyezett. De mivel ez volt az utolsó élményem, így azt hittem, hogyha idővel más lesz az utolsó élményem, akkor jobban fogom magam érezni.


A harmadik dolog pedig ebből kifolyólag már következik, hogy egyáltalán nem éreztem magam jobban, inkább csak az volt bennem, hogy nem tudom, hogy csinálok, mert olyan nővel voltam akit kb nem is ismertem. Az együttlét alatt arra gondoltam, hogy teljesen üres vagyok és bár vége lenne már.. Tehát lelkileg rossz volt. (Talán a második dolog következménye, hogy ez így csapódott le nálam.)



Azóta pedig nem voltam senkivel, nem is kerültem közel senkihez. De jelenleg azt érzem, hogy muszáj lenne szeretnem azt akivel képes lennék megélni az intimitást és még lehet úgy sem működne.


(Egyébként attól még, hogy valaki férfi, ugyan úgy haza lehet vágni és ugyanúgy van lelki világunk, mint a nőknek.) A kérdés már csak az, hogy mennyire van épségben.

ma 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Folyamatos visszautasitás
ma 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az nálam is "alap" ,ha valaki ápolatlan,önzoʻ,durva,figyelmetlen. A monotonitás is egy idő után elveszi a kedvem.

De nekem ami még nagyon le tudja nullázni a libidóm,ha azt érzem, a másik nem kíván. Ez egy párkapcsolatot is tönkre tud tenni. Amikor már nem kezdeményez, egyre ritkabbak az együttlétek, alábbhagy a figyelmessége, rövidülnek a menetek és mindig ugyanaz a "menetrend". Pedig az elején teljesen másnak ismered meg. Nálam ez volt talán a legkiábrándítóbb mind közül.

ma 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!