Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi kell ahhoz,hogy egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz,hogy egy férfi órákig szexeljen úgy,hogy nem megy el?

Figyelt kérdés
Hallottam már betegségről vagy,hogy gyógyszer mellékhatás végett nem tudott valaki elmenni vagy csak órák múlva.

2022. máj. 29. 20:03
1 2
 1/12 Fekete.M ***** válasza:
80%
Nagyon erős önkontroll
2022. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
99%
Jó operatőr és vágó. ;)
2022. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Impotencia
2022. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem életemben talán 2-3 alkalommal fordult elő ilyen. Nem tudom mi lehetett az oka, valószínűleg fáradtság.
2022. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Ha első 5 percben nem megyek el és nem annyira vagyok kiéhezve. Nem vagyok fáradt és nagyon bírom a csajt, akkor húzom órákig.
2022. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég fáradt vagyok néha nem sikerül elmenni nagyon sokáig
2022. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Igen, egyrészt az önkontroll sokat segít. Másrészt vannak gyógyszerek melyek mellékhatásként anorgazmiához vezethetnek. Ezek tipikusan az SSRI , és talán kisebb mértékben az SSNRI cuccok.


De ezek nem úgy mennek hogy 18 kor beveszed, és 20-23-ig reszelsz!


Illetve vannak gyorsabban ható készítmények is (nyilván). Aki (vagy ő, vagy a partnere) korai magömlés miatt szenved , az jobban jár ha elmegy szakemberhez. Andrologus, vagy urológus szokta pszichiátriára küldeni a panaszos férfit. Talán -ha szerencséd is van-e rögvest ellátnak pszichiátrián, és bemondasra elhiszik hogy mizu.


Ha meg csak gyorstüzelő vagy, akkor jobb ha egyenest pszichiátriára mész. Illetve gyakorolj.


Én inkább a másik véglet vagyok, aki aktus vagy szopás közben is nehezen megy el. De a lényeg: nem attól lesz orgazmusa a nőnek, hogy egy órán át koptatod a nyálkahártyáját! Ha 20-30 perc alatt nem megy, akkor engedd el! Vagy vele, vagy veled, vagy nindkettőtökkel gond van, ESETLEG -bár én a köztudattal szembemenőe állítom; ez a ritkábbik- egyszerűen nem képes a hüvelyi orgazmusra.



32f

2022. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lidokain spray
2022. máj. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Önkontroll, meg kell tanulni irányítani az érzékeket az orgazmus nem a péniszben történik hanem fejben ha ott rendet raksz menni fog
2022. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bummer ***** válasza:

Sok gyakorlattal húzható, vagy ha rendszeresen ki vagy "ürülve".

Erre rá lehet dolgozni kamagra zselével is. Akkor aztán tolod egész éjjel kő keményen.

2022. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!