Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi kell ahhoz,hogy egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz,hogy egy férfi órákig szexeljen úgy,hogy nem megy el?

Figyelt kérdés
Hallottam már betegségről vagy,hogy gyógyszer mellékhatás végett nem tudott valaki elmenni vagy csak órák múlva.

2022. máj. 29. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 2. menettől bírom ha kell 2 óráig is. Imádják a nők, elmennek kb 5-6x legalább, én meg csak adom nekik
2022. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokszor van, hogy nehezen megyek el. De egyáltalán nem szoktam figyelni az időtartamot. Attól függ persze, hogy kivel csinálom. Általába a vadabb meneteket is sokáig birom. De olyan is volt már, hogy eldurrantam nagyon hamar. Amúgy sose értettem, hogy ki az aki azon kattog meddig tart. Ha nem volt elég tolunk mégegyet. 20/F
2022. máj. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!