Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az igazság, tényleg gáz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az igazság, tényleg gáz a fiúk szerint ha egy lány szűz?

Figyelt kérdés
Egy fiú leszólított vmelyik nap, beszéltünk akkor még szimpatikus volt így megadtam az elérhetőségemet, viszont később nagyon bunkó stílusra váltott és így már nem akartam vele beszélni többet. Végül azt írta hogy nem kellek majd senkinek mert a fiúk utálnak szűz lányokkal bajlódni, ő csak segíteni akart aztán letiltott.

ma 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves volt a csávó 15? :D Normális felnőtt ember ezen nem problémázik, a szüzesség csak egy állapot, tart ameddig le nem fekszel az első emberrel életedben és kész. A tapasztalat meg jön idővel.
ma 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 cinderella_ ***** válasza:
100%
Rengeteg kérőd akad majd. Az ilyeneknek csak fordíts hátat.
ma 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gáz
ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nincs vele

A gyerek egy patkány volt

ma 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy felelőség. Viszont számomra rendkívül hízelgő lenne ha egy lány velem akarná elveszíteni. Nem mondanék nemet
ma 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak le akart fektetni azért mondta. Sajnos kevés IQ-val így tud csajozni. Nem kell elhinni mindenkinek mindent. Én 23 éves koromig szűz voltam. Szégyelltem, de utólag nem bántam meg. 39f
ma 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint nagyon is tetszik a pasiknak a szűz lány. Legalábbis amennyi privi szokott jönni, ha éppen ilyen témájú kérdéshez írok választ.
ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Dehogy gáz. Én 19 évesen vesztettem el, míg a környezetemben már 15-16 évesen. Nem tudom hány éves vagy, de a mai világban az ilyet meg kell becsülni, és jól teszed, hogy nem adod oda akárkinek magad. Azzal a gyökérrel meg ne foglalkozz, magát minősítette.
ma 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz egyáltalán nem az.
ma 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
A csávó egy hülye kisgyerek volt aki frusztráltan beszólt mert nem tudott megtölteni. Ne vedd komolyan. Fogadjunk ha búboltál volna vele akkor cseppet sem zavarta volna, hogy szűz vagy 😄 Na látod, sz.rj nagy ívben az idiótákra!
ma 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!