Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap buli utan egy megvolt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap buli utan egy megvolt elso analom es nagyon faj mit tudok vele tenni?

Figyelt kérdés

Tegnap reszegen egy fiu akarta es belementem nagyon fajt kozbe is de most megjobban, feszul es a bor is faj, lehet valami bajom?

Es hat nem volt nagyon tiszta, neki lehet baja?



ma 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Maximum a homo kategóriában igaz a te kérdésed "csajszi" 😂
ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1-es miert ?
ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Mindig csak ezek az ostoba bulik meg ivások. Illetve az utóbbi a fő gond, alkohol nélkül is lehetne jól éreznie magukat az embereknek. A kérdésre nem lehet most pontos választ adni, szerintem várni kell, aztán kiderül.
ma 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Legalabb sz@ros lett a farka, ha már spontán csináltátok?
ma 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3asnak Köszönöm az egyetlen ertelmes valaszt, jartal mar igy?
ma 15:16
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A hármas vagyok, szívesen. Én férfi vagyok, nem szoktam bulizni, és nem is szexeltem, tehát nem történt velem soha ilyesmi.
ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kenegetheted a popsid bepanthennel vagy bármilyen hámosító krémmel. De egy pár napig fájni fog mindenképp. Nem ez volt a legjobb alkalom az első análhoz. Rákészülés és síkosító elkélt volna. Különösebb gondod nem lesz belőle, ne félj.
ma 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól megraktak😂 Majd most tanulsz belőle, első alkalom előtt fel kéne készülni, tagítás, sikosítás, nem ráfeszülni, tisztálkodás, nagy dologot elvégezni vagy beöntés. Fogadok, mostanában nem lesz gyereknap hátul🤣 Pár nap és elmúlik, ha nem akkor orvos!
ma 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg végbél repedés lehet, az fáj. Hacsak nem vérzik, erre jó lehet valami Sperti, vagy Reparon kúp. Tehát nem krém, hanem kúp (!) kell. Patikában recept nélkül kapható.
ma 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!