Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Buliban bekötött szemmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban bekötött szemmel szopást próbáltátok már csajok? Milyen érzés volt? Aki még nem, az ki próbálná ki?

Figyelt kérdés

okt. 1. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Igaz nem csaj vagyok, de a baratnom helyett nekem kellett.

Baratnom kapta a feladatot, de neki nem jott be a pasi, mondtak akkor, hogy nekem kell, en visszakoztam, de masik 2 srac lefogott es kenytelen voltam leszopni.

Baratnom meg egyutterzes helyett kinevetett :D.

okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nem.
okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért is kellene ahhoz bekötni a szemeket? Vagy tetszik valaki és együtt vagy vele, vagy nem és nem akarsz zsákbamacskát olyantól aki nem jönne be.
okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
bekötött szemmel még nem szoptam sosem. Olyan volt, hogy egymás után többet, de nem volt bekötve a szemem. De ki tudja, lehet izgi lenne. Bár nem pontosan értem, miért jó ez a pasiknak.
okt. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó érzés volt.. Nem tudtam ki az ezért izgi..N
okt. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 azért jó a pasiknak, mert így nem kell tartaniuk az elutasítástól (azaz nyitott szemmel valószínűleg elhajtanád az illetőt).
okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-s : ez hulyeseg. Nekem pl szimplan izgato az, hogy a baratnom szeme be van kotve selyemkendovel es ugy szop engem. Masnak meg mas izgato.
okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!