Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 14cm valóban egy használhatatl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14cm valóban egy használhatatlanul kicsi méret?

Figyelt kérdés
ma 08:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%
Kicsi. De miért itt kérdezed a kisfarkúkat? Persze, hogy azt fogják írni, hogy semmi baj vele... Kérdezd a csajod! Ja az nincs. Akkor szerinted van baj vele???
ma 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
12%
Elméletileg teljesen jól használható. Gyakorlatilag azért nem, mert a legtöbb nő kiröhög és otthagy, ha meglátja.
ma 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg nem kicsi.

Ami kicsi az pl.

10 vagy 12 cm

De szerintem elfogadható nőknek

ma 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem teljesen jó, egyáltalán nem használhatatlan. Én pl nem szeretem ha valakinek nagy
ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%
Átlagos, tehát a legtöbb nő túl kicsinek tartja.
ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
20%
Én kiröhögnélek a faszba. (jöhet a lepontozás, thanks nyomika)
ma 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, te most rosszat álmodtál?
ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
53%

Én 12-vel (jobb napokon 13 hehe) is bőven megvagyok.

Tanuld meg, hogyan kell érni egy nőhöz és akkor no para.

Az ide kommentelők (és nagyon sok férfinak is) szexuális kultúrája kb addig terjed, hogy "beteszem oszt örüljön neki".

ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!