Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alacsony magasság, nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony magasság, nagy fenék, vastagabb combok. Szexi vagy nem?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, tipikus körte alkattal. Husibb combom, nagy kerek fenekem van, lapos hasam és pici mellem. Nem is lenne ez olyan nagy probléma, de 154cm dukál mellé. Úgy nézek ki, főleg langaléta nők mellett, mint akit összenyomtak. Azt érzem, hogy a kicsi magasságom mellett nem tud eloszlani jól a vaskosabb combom és kerek fenekem, ezért ducibbnak tűnök. 67kg vagyok.
okt. 20. 07:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szexi, legalább is számomra! Kis izmos cukiság lehetsz! 😍
okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl izmos, de köszi :D
tegnapelőtt 00:30
 13/14 anonim ***** válasza:
11 De biztosan nagyon csinos lehetsz! :)
tegnapelőtt 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Barátnőm is hasonló alkat, néha őt is zavarja, hogy ilyen alacsony, mondjuk ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. Szerintem szexi, jól áll a nagy popsi és a husi comb egy ilyen pici lányon is, de ez csak az én véleményem. :)
tegnapelőtt 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!