Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sracok, baj az ha egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok, baj az ha egy lánynak kicsit vastagabb a combja mint alapból, magassághoz képest?

Figyelt kérdés

155 centi vagyok és megkaptam már, hogy a testemhez képest nagyok a combjaim. Ez komolyan baj lenne?

17/L


2020. márc. 21. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ezek szerint van, akinek baj.
2020. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Én is mondtam már ilyet lányak, de ő nem sértésnek vette, mert szerintem szexi tud lenni a dolog.


Szóval szerintem nem baj :)

2020. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Mennyire vastag az a vastag?


Alacsonyabb testmagasággal alapból tűnhet az ember tömzsibbnek, nem véletlen, hogy a magasabb nők között gyakoribb a vékonyság is. Egyébként speciel nekem bejön a husis alkat, de azért nem mindegy, mennyire.

2020. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Vastagcombú vagyok, és férjnél vagyok, boldog házasságban élek 17 éve. Ez megnyugtat téged?
2020. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tulzottan vastag de azért egy kicsit az. Izmos, és nem duci, mert szoktam edzeni. (Ducicomb de jol hangzik)

Csak nem értem hogy miért kell szóvá tenni, hogy "vastag"

2020. márc. 21. 16:42
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 sok boldogságot;)
2020. márc. 21. 16:45
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nem baj,mert misszonárus pózba nagyobb erőt tudsz kifejteni amikor a pasi nyakába teszed a lábad és közbe a combizmod is erőt fejt ki..
2020. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Ugyan már! Ha belső értékekre mész és nem pénzre meg külsőre akkor igenis érdekelnél engem is. ne menj külsőre, mert úgy max kihasználnak, a külső nem minden! Aki szeret igy is szeret, semmi gond ha lehet a nagy combot simizni, még finom is.

19f

2020. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!