Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jol gondolom, hogy nalam az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol gondolom, hogy nalam az oromlanyok nem lennenek opcio?

Figyelt kérdés

Nagyon regen nem voltam lannyal, es most sem nez ki ugy, hogy ez rovid idon belul osszejonne. Ezert eljatszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha elmennek egy fizetos lanyhoz? Viszont nekem fontos lenne, hogy az elejen egy 10 percet beszelgessunk, es ott is szimpi maradjon, ne csak a kepek alapjan. Meg hogy ezt erezzem rajta is, hogy o is akarja, hogy megdugjam, mert nekem enelkul kb. olyan erzesem van, mintha meg kene eroszakolnom. Ha eljatsza, hogy boldog a penz miatt, de belul meg kb elsirna magat szex kozben, az sz@rt sem er ugy...

Es ha ezen tul is jutottunk, akkor ott van a masik dolog, hogy nekem ferfi letemre kell az elojatek, es itt nem azt ertem, hogy a csajszi lesz0pjon, hanem hogy az agyon hemperegjunk kicsit elotte meg ruhaban, vagy alsonemuben, mikozben olelgetjuk, simogatjuk, csokolgatjuk, tapogatjuk egymast. Amikor meg nem dugunk, de mar nagyon ott vagyunk elotte... 😅 Viszont a fizetos csajok ugy olvastam arra mennek, hogy elvezz mar el, es akkor raknak is ki, hogy jojjon az ujabb vendeg...



okt. 19. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt szeretnéd, a normálisabb lányoktól ezt fogod kapni. Olvass beszámolókat, és az alapján döntsd el, hogy kihez mész!
okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A te dolgod. Egyéniség kérdése.

De ha ez áltolánosan megszünne, akkor megszünne. És persze akkor nem lenne rá kereslet! De ilyen nem lesz! Nem véletlenül ez az egyik legrégebbi foglalkozás az emberiség történetében!

okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jo választással találhatsz az izlésednek megfelelöt.
tegnapelőtt 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!