Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyibe kerulhet egy Borkai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerulhet egy Borkai fele buli csak az oromlanyokkal?

Figyelt kérdés

Ez nem hirdetes akar lenni, ilyenre nyilvanvaloan az erre megfelelo oldalon keresnek erre megfelelo szemelyt.


Csak kivancsi vagyok, hogy ugy nagysagrendileg, 2-3 napos hajozast szerintetek mennyiert vallalna be fejenkent egy vallalkozo lelku holgy?


2020. ápr. 23. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Vállalkozó lelkű hölgy" :D


Ha szimpátia alapon megy akkor akár ingyé', a golddiger meg majd utána fog sok pénzbe kerülni ajándékok meg egyebek formájában.


Borkai bulija ha jól tudom 3M volt + sokkal több hogy elestek a mézesbödöntől.


Egyébként minőség kérdése... egy 50 lábas hajó bérlése 50-nél kezdődik naponta a Balcsin is + utiköltség, szállás, kaja-pia stb. A prosti "tiszteletdíja" minőség függvényében 3 napra 150-től 500-ig x ahány lányt viszel. Persze van aki megcsinálná 30-ért is naponta de azt inkább ne akard vinni annyira ótvar.


Tanács: ne erre b...sz el milliós nagyságrendű pénzt, inkább menj ki (ha vége a járványnak) a Cap d'adge-re nyaralni. Nézz utána a neten és látni fogod miért mondtam :)

2020. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1-es, ez jól hangzik :D Köszi a tippet.
2020. ápr. 23. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Azokkal a ri.banco.kkal amikkel ő lefeküdt sok. Viszont hasonló csajokkal ki lehet hozni lényegesen olcsóbban ha már kur.vák.kal akarod. Nem tudom, hogy mennyiért de biztos sokkal olcsóbb.
2020. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha horiban egy olyan yachton akarod, akkor 3-4 napra 20-50k euró a hajó bérlet. Attól függ, mennyit akarsz hajokazni vele. Plusz a le utazás, plusz a lányok. Az ilyen kategória overnight ára olyan 1-2k EUR szokott lenni, de ilyen távra szoktak már egyedileg ajánlani valamit.
2020. ápr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az előttem írókkal maximálisan egyetértek.

Amennyiban a mai árakból indulok ki egy hasonló 3 napos drogosribis orgiára azért 1 milla közpénz simán kell

2020. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem 3,5M EU forrású támogatást ítéltek meg a lányoknak a helyi döntéshozók, hogy fejlesszék a vállalkozásukat.

(Nem a hupákolósat, hanem valami ruhaszalont)

Ők meg elmentek megköszönni a közbenjárást.

2020. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!