Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet, hogy prostinak gondoltak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy prostinak gondoltak?

Figyelt kérdés
Múltkor buli után gyalog indultam haza, mert nem volt pénzem taxira, és stoppolni akartam. Első nagy bulim volt, és kihívóan öltöztem fel, mert jól akartam kinézni. Nem hittem, hogy ebből baj lehet. Kiálltam az út szélére, pár autó lassított, de senki nem vett fel. Aztán végre megállt egy, és beültem mellé. A sofőr elkezdett furán kérdezgetni, mintha valami mást képzelt volna rólam. Éreztem, hogy kényelmetlen a helyzet, de nem akartam mutatni, inkább mosolyogtam, mintha minden rendben lenne. Amint lehetett, gyorsan megkértem, hogy álljon meg, és azonnal kiszálltam. Aztán mondott még valamit, de nem figyeltem. Ott álltam, és azon gondolkodtam, vajon tényleg azt hitte, hogy prosti vagyok? Mert szerintem annyira nem tűntem annak..nem hittem el hogy ilyet feltételeznek..

okt. 19. 14:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem is annak hitt, biztos várt valamit a fuvarért cserébe! F
okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%

Nem is tudod milyen veszélynek tetted ki magad! Szolidan öltözve is, éjjel autóstoppolni nagyon veszélyes! Folyton tűnnek el emberek naponta százával, Európaszerte, felnőtt meglett férfiak is, akik magasak is. Sokan eltűnnek erdőséták alatt, nyomtalanul, vagy tinik, fiúk is, bulikból kilépve, egyedül elindulva. Svedországban volt egy eset, egy fiú buli után eltűnt, a rendőrség nem akarta eltűntnek nyilvánítani, nem akart nyomozni, csak ott né felületesen, az anyja a fiúnak találta meg egy tisztáson a fiú zokniját, es vitte a rendőrségnek, de nem akarták dns analízist csinálni, azt mondták tegye a saját költségén. Végül megtette es a fiú dns e volt. Azóta se találták meg. Sok ilyen eset van. Beráncigálnak autóba, odahívnak infóért stb.

Miért nem nyomoz a rendőrség? Mert a felső főnökség nem akarja. Miért nem?

Mert benne vannak nyakig.

Felső tízezer szereti az embervadászatot, kell valamivel szórakozzanak

okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk manapság már ha megerőszakolnak a legkevesebb!
okt. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Ha saját bevallásod alapján is kihívóan voltál öltözve, akkor mégis mire gondolhattak?

Ennyire naív nem lehetsz! Vagy mégis?

okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

Ma már a sajtó pofája is befogva, nem nagyon foglalkozhatnak eltűntekkel, mint a 90’es években.

Nem kell feltűnjön az embereknek, hogy mi folyik!

Te kérdező, nem semmi, hogy te éjjel csak úgy megáll egy autó és beülsz azt se tudod ki mi!

Mi van ha kiránt egy kést es leblokálja az ajtókat? Csoda hogy még élsz apám! Nem prostinak nézel ki, hanem úgy tűnik magadon kívül vagy! Olvasni is ijesztő! Kérj segítséget!

okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazatok van, kicsit elszúrtam..
okt. 19. 14:32
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha tudnád hányan sírnak pánikban magukra csinálva, gyerekek, férfiak, nők, elhagyatott pincékben, tanyákon összekötözve, amíg most ezt írjuk!

Isten segítse ki őket onnan épségben! Azt hogy miket művelnek velük, jobb nem tudni!

okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az idealis áldozat. Téged nem tanított anyukád, hogy vigyázz magadra?
okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ez azért elég vad, nagy bajod eshetett volna. Én még taxiba is feszülök egy jobb buli után, nehogy mondjuk többet üssön a terminálba a sofőr vagy épp olyat tegyen amit nem kellene, én meg az ital hatása miatt ne tudjak jól reagálni. Pedig ez egy hivatalos szolgáltatás. De az, hogy idegen mellé beüljek az autóba meg sem fordulna a fejemben.
okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagy szerencséd volt, adj hálát az Istennek! Es ilyet többet ne tégy! Ki tudja a következő autóban ki várt volna
okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!