Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet, hogy prostinak gondoltak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy prostinak gondoltak?

Figyelt kérdés
Múltkor buli után gyalog indultam haza, mert nem volt pénzem taxira, és stoppolni akartam. Első nagy bulim volt, és kihívóan öltöztem fel, mert jól akartam kinézni. Nem hittem, hogy ebből baj lehet. Kiálltam az út szélére, pár autó lassított, de senki nem vett fel. Aztán végre megállt egy, és beültem mellé. A sofőr elkezdett furán kérdezgetni, mintha valami mást képzelt volna rólam. Éreztem, hogy kényelmetlen a helyzet, de nem akartam mutatni, inkább mosolyogtam, mintha minden rendben lenne. Amint lehetett, gyorsan megkértem, hogy álljon meg, és azonnal kiszálltam. Aztán mondott még valamit, de nem figyeltem. Ott álltam, és azon gondolkodtam, vajon tényleg azt hitte, hogy prosti vagyok? Mert szerintem annyira nem tűntem annak..nem hittem el hogy ilyet feltételeznek..

okt. 19. 14:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy?
okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
8 éves szinten van. Flörtöl a halállal
okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, okés értettem, többet nem lesz ilyen, sajnálom na..
okt. 19. 15:29
 14/19 anonim ***** válasza:
63%
Te tényleg képes vagy beülni éjjel nőként, egyedül egy idegen kocsijába?
okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 nb2019 ***** válasza:

A veszélyt a többiek már (talán túlságosan is) részletezték, így én csak egy dolgot ragadnék ki.

Tényleg beültél mellé anélkül, hogy megbeszéltétek volna mit is szeretnél? Még ha a legjobb szándékú embert fogod is ki a világom, akkor sem mész vele semmire, ha épp az ellenkező irányba tart. Mint a klasszikus viccben:


---


"Megy a székely a kocsival az úton, mikor megszólítja egy diákforma legény:

– Bátyám, messze van Kolozsvár?

– Nincs messze – feleli a székely.

A diák kérdi, hogy felülhet-e, mire a székely mondja, hogy felülhet. Eltelik egy óra, két óra, még mindig mennek. Végül a diák nem bírja tovább és megkérdezi:

– Bátyám, messze van még Kolozsvár?

Mire az öreg:

– Most már messze…"

okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hol, melyik városban laksz?
okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem túl életszerű, hogy megáll egy autó, te meg mindenféle egyeztetés nélkül beülsz. Mert ha prostinak néz, akkor megkérdezi az árakat, meg hogy mit vállalsz, ha meg stopposnak, akkor azt, hogy hová mennél. Mindkét esetben kiderül, hogy prosti vagy, vagy sem.
tegnapelőtt 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azért a bulizásról ne mondj le! De máskor okosabban, meggondoltabban csináld az öltözködést is, az oda-vissza utat is!
tegnapelőtt 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Stoppolás szerintem már nem nagyon létezik: autósként sem mernék felvenni egy vadidegent: mi van ha drogos, vagy ki akar rabolni és megkésel.


Aki nőként kint áll út mellett, az prosti.


Baromi szerencséd volt, hogy nem kezdett el erőszakoskodni!!!


Ilyet soha többet ne csinálj, hívj inkább taxit, vagy kérj meg ismerőst!

tegnap 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!