Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki követi a Fleshlight...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki követi a Fleshlight termékeket, most mi a legjobb és trendi (férfi maszturbátorok terén)?

Figyelt kérdés
Én nem olyan régen vettem egy Mia Malkova quickshotot (ice skinest). Nem rossz ,de a fütykösömhöz rövid, annyira nem ájultam el tőle. Plusz: a tokjába visszatenni az kész macera a nagyokhoz képest.

okt. 19. 12:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagyis ezek alapján tulajdonképpen rossz, alulmúlta az elvárásokat.
okt. 19. 12:40
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A fleshlight-nak nagyon szuper termékei vannak, csak eggyel magasabb ársávban (girls széria). Egy eszközmelegítő hozzá+kiegészítők a használathoz ápoláshoz: tisztító folyadék, púder, sikosító olyan 60 ezer körül áll meg, viszont nagyon szuper játékszer készlet.
okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nemrég vettem Quickshot Vantege-t, jó kis eszköz.
okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
es nagyobb merethez mit javasoltok? 20/5
tegnapelőtt 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 A rendes Fleshlightot, ami 25.5cm hosszú. Bármilyen méret belefér, annyira tágul.
tegnapelőtt 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
konkret tipust tudsz linkelni? es mekkora farokhosszig jo?
tegnapelőtt 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezekből érdemes válogatni, amelyik tetszik, nekem stoya van, imádom. [link]
tegnap 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6 Mivel a normál Fleshlightok 25cm hosszúak, így 23-24cm-es farokra teljesen jók.

Itt van választék: [link]

tegnap 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ezek nem elektromosak. Ennyi erovel kezzel is csinalhatom. Pont az lenne a lenyeg, h onalloan dolgozzon rajtam.
tegnap 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9. Az a baj, hogy olyat, hogy semmit nem kell csinálnod nem fogsz találni, legalábbis 6 számjegyű ár alatt és akkor is valószínűleg nem 1-essel fog kezdődni. Annyi pénzt meg szerintem nem is érdemes kiadni rá. Az átlag pénztárcával elérhetőek meg inkább csak rezegnek. De bármelyik nem elektromos fleshlight-ot (girls széria) lehet upgradelni, ha a végébe beteszel egy rezgőt. (én így is használom). A fent említett szériából meg rengeteg változat van szerintem elfogadható áron. És össze sem lehet hasonlítani azzal, hogy kézzel kielégíti magát az ember. Változó a belső kialakítása szűkül, rücskös, csavart stb. egy terméken belül. Addig tolod be amig a legjobb, változtathatod melyik mélység ingerel legjobban, csavargathatod, mozgathatod előre-hátra stb. Szóval kézimunkát mindenképp igényel. De nem a száraz tenyeredben élvezel, hanem ha jól elő van készítve, akkor egy melegített síkosítóval megtöltött játékszerben. A szubjektív összehasonlításom: legyen a feleségem referenciaként 100%, kézzel 25%, fleslight stoya 85-90%. Szóval sokkal jobb, mint csak simán kézzel.
tegnap 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!