Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sugar Baby csak szexi fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sugar Baby csak szexi fiatal lány lehet?

Figyelt kérdés
Vagy előfordul, hogy átlagos nőt is támogatnak?
ma 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet idősebb is, ha el tudja magát adni.
ma 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Előfordulhat, de általában nem a luxus platina sugar baby szinten... a multimilliomos vállalkozók vagy latin macsó kinézetű támogatók nem fognak egy átlagos nőt választani. De egy öregebb, közepes szinten gazdag fószer már akár...
ma 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előfordul. Én például fétisre szoktam partnert keresni, és nem kell hozzá fiatal lánynak lenni.


Az más kérdés, hogy álltalában a fiatal lányok szoktak ilyenbe belemenni. Nekik még jobban kell a pénz mondjuk egyetem közben. Egy 40-es nő már álltalában a helyén van.

ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Én 35 évesen voltam ilyen pénzelt csajszi. Egy hatvan körüli hapsi volt az, aki nem sajnálta rám az anyagiakat
ma 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól kell hozzá kinézni és korrekten mérni fel a lehetőségeket, akkor lehet.
ma 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én anno "fénykoromban" egy 30as, jó karban levő hölgyet támogattam
ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam pl nem is a külső a lényeg. Fontosabb a bizalom, az összhang, ezek számomra sokkal többet érnek, mint a köztudatban elképzelt "csini fiatal lány test". Természetesen az igényesség elvárt, akár fiatal akár idősebb, akár csinos akár átlagos külsejű.
ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most egy 36 évest támogatok egy ideje
ma 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!