Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ! Mi tart vissza a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ! Mi tart vissza a sugar kapcsolattól, vagy éppen miért mentek bele? Van havi összeg ilyenkor?

Figyelt kérdés

#prostituált #támogatás #fiatal lány támogatása
2023. okt. 2. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A többségét az tartja vissza amit keresőszónak kiírtál: nem akarnak prostik lenni.

Van-e havi összeg... miért szerinted ingyen, szeretetből csinálják? 😂 Mindig van összeg, vagy juttatásról megállapodás (pl. fizeti a sd az albiját rezsistől + x Ft költőpénz). Lutrira, ahol nem tudod hogy 5 ezerért vagy 500 ezerért kell dugnod idegennel akit nem kívánsz te belemennél? Ez üzlet, ott meg megszoktak állapodni a tartalmában és az árában is előre.

2023. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De akarnak, csak a felelősséget nem akarják, ami a prosti bélyeggel jár..
2023. okt. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért van aki belemegy. Én nem havi összeget fizettem egyszer egy fiatal lánynak, hanem alkalmanként, és hogy a bizalom meglegyen, volt, hogy előre utaltam valamennyit, erre a második alkalomra nem jött el, eléggé pipa voltam, és azt gondolom, aki ezt megteszi, egy normál kapcsolatra is alkalmatlan. Utána megbeszéltünk mindent, még egy évig találkozgattunk. Ami kellemetlen volt, hogy már úton voltam a helyszínre, és a tali előtt tíz perccel üzent csak, ami nem korrekt. Igazából semmi sincs ingyen, volt már hosszútávú kapcsolatom végén, hogy a csaj az arcomba vágta, hogy de ő ezt is, meg azt is megtette értem... Nem akartam vitázni, de én meg arra gondoltam, hogy volt valami jövedelme, de mivel amikor nem dolgozott és kitalálta, hogy egyetemre jár újra, rajtam keresztül volt biztosítva.
2023. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért mennek bele, de bátornak gondolom az ilyen lányokat. Egy-két ilyen lánnyal volt dolgom, akikkel találkoztam és semmi akadályát nem látták annak, hogy teljesítsék egy kérésemet (fétis). Azért tartom őket bátornak, mert egy addig ismeretlen férfivel találkozni nem annyira mindennapi dolog.
2023. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!