Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban igaz hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz hogy a nők bármeddig kibirják szex nélkül?

Figyelt kérdés
Ugye a pasik azok akiknek állandóan üriteniük kell..
ma 07:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%
Nem,max a f@pinàk..
ma 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Azért az idő és a házas évek előrehaladtával egyre gyakoribb jelenség...
ma 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
43%
Én rám ez nem igaz. A férjemmel ha esetleg 2 napig nincs szex, már hiányzik. 4 nap után pedig már a falat kaparom.
ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
81%
4 hónapja nincs semmi. Hiányzik igen, de nem azt jelenti, hogy az első szembejövővel össze fekszem.
ma 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%
Én 19 éves koromba szexeltem utoljára,most vagyok 39L (igen ez tényleg komoly)
ma 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg nehéz megtalálni a szerelmet,és van aki csak szerelemből képes szexelni.Ezt tiszteletbe kellene tartani és nem itélkezni mások felett.
ma 09:10
 17/27 anonim ***** válasza:
15# és mi lehet az oka, komolyan érdekel?
ma 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Kibírni akárki kibírja, szex nélkül lehet élni, csak nem túl jó.


Az viszont igaz, hogy a nők általában jobbak az igényeik elnyomásában/elfelejtésében. A feleségem és az én libidóm között szerintem nincs drasztikus különbség békeidőben, de ha stresszesebb, fárasztóbb időszak van az életünkben, az nálam nem okoz nagy eltérést, neki viszont magától hetekig eszébe sem jutna szexelni.

ma 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Kényszerből nőként elfelejtem ameddig csak akarom. Igaz, hogy mély öngyűlölet alakul és az agresszív fellépéseim, provokációm inkább elrejtem, mert nem akarom, hogy valaha is fény derüljön arra, hogy mennyire lenne igényem rá. Bezárkózok és nem nyílok meg sehogy sem , megvonási kinzások után. Nem lesz saját óhaj, sóhaj, vágy.
ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem voltam olyan élethelyzetben, hogy max 1 hétnél tovább kellet volna kibírnom. Nincs is szándékomban feszegetni ezirányú határaim.
ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!