Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lett a csajoknál ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett a csajoknál ennyire menő bántani a férfiakat ?

Figyelt kérdés

Ez ömlik a social médiából meg a valóságban is gyakran látom. Menő szerintük megalázni alacsony, vagy kispéniszű pasikat. De sokszor nem is azokkal teszik akik ezt érdemelnék mert mondjuk bunkók hanem az olyan csávókkal akik semmi rosszat nem tettek. Fordítva egyre kevésbé látom, megha egy pasi mond rosszakat a nőkre egyből lehurrogják a nők meg a többi pasi is egyaránt, de ga egy nő szól be pl alacsony pasikra az menő, még a többi magasabb srác is nyalizik hogy igazuk van.


Én szerencsére változtam már, de régen középsuliban csendes voltam, félénk, éretlen. Meg nem is néztem ki jól, szerencsére minden jó irányba változott. És pár lány eljárszotta mintha birnának engem, meg durekt zavarba hoztak aztán meg a hátam mögött gúnyosan még a barátaiknak is kibeszéltek és lehordtak dzrván, oedig egy rossz szót nem mondtam rájuk, tiszteketlen se voltam.


ma 08:55
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
De egyből ezekre utalnak a nők ha csesztetni akarják a férfiakat.
ma 11:09
 22/22 anonim ***** válasza:
48%

Biztos van ilyen nő is, én is nem rég próbáltam ismerkedni egy nővel, de nagyon bunkó volt alapban. A másik 3 meg nem...

Unokatesóm 170cm a barátnője meg közel 180 és 7 éve együtt vannak. Szóval ez sem épp igaz, de kivételek persze lehetnek.

Én már rá jöttem nem kell foglalkozni azzal aki bánt, vagy bunkó ki kell röhögni és otthagyni. Elég ha 10 csajból 1 foglalkozik veled, vagy bejössz neki de ha 15/1 az is jó.

ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!