Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lett a csajoknál ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett a csajoknál ennyire menő bántani a férfiakat ?

Figyelt kérdés

Ez ömlik a social médiából meg a valóságban is gyakran látom. Menő szerintük megalázni alacsony, vagy kispéniszű pasikat. De sokszor nem is azokkal teszik akik ezt érdemelnék mert mondjuk bunkók hanem az olyan csávókkal akik semmi rosszat nem tettek. Fordítva egyre kevésbé látom, megha egy pasi mond rosszakat a nőkre egyből lehurrogják a nők meg a többi pasi is egyaránt, de ga egy nő szól be pl alacsony pasikra az menő, még a többi magasabb srác is nyalizik hogy igazuk van.


Én szerencsére változtam már, de régen középsuliban csendes voltam, félénk, éretlen. Meg nem is néztem ki jól, szerencsére minden jó irányba változott. És pár lány eljárszotta mintha birnának engem, meg durekt zavarba hoztak aztán meg a hátam mögött gúnyosan még a barátaiknak is kibeszéltek és lehordtak dzrván, oedig egy rossz szót nem mondtam rájuk, tiszteketlen se voltam.


ma 08:55
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Pedig sok csajtól szembe jön ez a 180 centis duma.
ma 09:18
 12/22 anonim ***** válasza:
57%

"De például 175 centisként zavar amikor jönnek a 180 alatt nincs férfi dumával meg hasonlók."


Csak halkan megsúgom neked. Ezek a mondatok és társaik (pl a férfi 100 kg fölött kezdődik) legtöbbször férfi száját hagyják el.

ma 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát nők tesznek fel ilyen tartalmakat.
ma 09:21
 14/22 anonim válasza:
51%

Én is fent vagyok tiktokon már vagy 2 éve, de még csak hasonlót sem láttam.

Azt feltételezem, hogy valamiféle komplexusod van, vagy frusztrált vagy, és direkt olyan nőket követsz, akik ilyenekkel szórakoznak. Ezért gondolod, hogy ömlik a közösségi médiából ez a téma.

Mellesleg, ha így is lenne, a nőket hàny évszázadon keresztül verték, alázták, és tartották csak azért, hogy legyen kit megdugni, és legyen ki pottyantson néhàny gyereket?

ma 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem követem őket, feldobja őket. De én fuatal vagyok, nekem gamarabb feldobja az ilyen fuatalabb megmondó ember csajokat. Azt pedig sajnálom, de ne a rendes pasikon vezessék le. Akkor a négerek is nyugodtan szétverhetik a fehér embereket nem ? Ugyan már 😂


Amúgy lehet a komplexusban valami, hiába változtam, fejlődtem, azért anno rosszul esett amit azoktól a lányoktól kaptam a hátam mögött akiket legalább jó havernak gondoltam.

ma 09:34
 16/22 A kérdező kommentje:
De nem kell hozzám vonatkoztatni, ez szimplán nem oké hogy ennyire menő féefiakat alázni olyan dolgokért amikről nem tehetnek. Szidják az igénytelen, aggresszív férfiakat de ne a 180 alattiakat, vagy az átlagnál kisebb péniszűeket.
ma 09:36
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Senki senkit nem aláz, legalábbis sosem találkoztam ilyennel. Azt mondjuk nem tudom, privátban mi zajlik,de ha te egyből a péniszeddel jössz, ne csodálkozz ha aláznak.
ma 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem érzékelem hogy bántanák a férfiakat a nők, pedig férfi vagyok én is. A social médiát megy hagyjuk már a fenébe...
ma 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
17 te vagy itt nagyon ráfüggve a péniszre, az egyik példaként említettem te pedig azt emeled itt ki folyamatosan, nálad van ott valami probléma inkább 😂 Egyébként ha egy srác kis péniszű és ezt látja hogy a csajok kis pöcsűznek meg ilyenek persze hogy frusztráltak lesznek. Nekem bőven nem kicsi szerencsére, de a 180 alatti dumák érintenek.
ma 10:05
 20/22 anonim ***** válasza:
Folyamatosan?? Tenírtad ezeket. Kis méret és 180 alatti. Senkit nem érdekel egyik sem és snki nem cseszegeti ezek miatt a másikat. Te valami komplexusban szenvedsz.
ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!