Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lett a csajoknál ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett a csajoknál ennyire menő bántani a férfiakat ?

Figyelt kérdés

Ez ömlik a social médiából meg a valóságban is gyakran látom. Menő szerintük megalázni alacsony, vagy kispéniszű pasikat. De sokszor nem is azokkal teszik akik ezt érdemelnék mert mondjuk bunkók hanem az olyan csávókkal akik semmi rosszat nem tettek. Fordítva egyre kevésbé látom, megha egy pasi mond rosszakat a nőkre egyből lehurrogják a nők meg a többi pasi is egyaránt, de ga egy nő szól be pl alacsony pasikra az menő, még a többi magasabb srác is nyalizik hogy igazuk van.


Én szerencsére változtam már, de régen középsuliban csendes voltam, félénk, éretlen. Meg nem is néztem ki jól, szerencsére minden jó irányba változott. És pár lány eljárszotta mintha birnának engem, meg durekt zavarba hoztak aztán meg a hátam mögött gúnyosan még a barátaiknak is kibeszéltek és lehordtak dzrván, oedig egy rossz szót nem mondtam rájuk, tiszteketlen se voltam.


ma 08:55
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Barátaimnak, elnézést a sok hibáért de gyorsan kellet írnom.
ma 08:56
 2/22 anonim ***** válasza:
48%

Ömlik a social médiából? Mégis mire alapozod ezt?

Mondj már egy példát.

ma 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tiktokon a sok alacsony pasizás, kispöcsűzés, rondázás, csóró pasizás .. például.
ma 09:03
 4/22 anonim ***** válasza:
27%

Valami mást találj már ki a pöcs méregetés helyett te is.

Annyira unalmas ez hogy minden második kérdés erről szól.

Ezért vagy te lúzer.

ma 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18%

A tik tok pont nem egy releváns platform.

Én érdekes módon sosem futok bele ilyen tartalmakba. Edzős, receptes, kiskutyás videókba annál inkább...mert amúgy ilyeneket nézek.


De gondolom ha nagyon keresnék találnék olyat is ahol a nőket alázzák. Vagy azért mert kövérek, vagy azért mert csontvázak, vagy azért mert nincs mellük vagy éppen nagy az orruk.


Nyavajgás helyett csinálj hasznos dolgokat.

ma 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Az csak az egyik példa volt a sok közül, nekem átlag méretem van bőven, engem az nem érint. De igenis zavar hogy mit megenged magának sok nő, és még ha nem is érint a pénisz méret attól független szemétségnek tarzom hogy akit érint azt így bántják. De például 175 centisként zavar amikor jönnek a 180 alatt nincs férfi dumával meg hasonlók.


Ha én például kijelenteném hogy nem kéne kismellű nő akkor meg egyből lelennék támadva. De fordítva ez már alap meg menő hogy srácokat megalázhatunk.

ma 09:10
 7/22 anonim ***** válasza:
61%

"De például 175 centisként zavar amikor jönnek a 180 alatt nincs férfi dumával meg hasonlók."


És miért zavar ez téged?

Én speciel nő vagyok és 177 cm.

Szerinted hányszor kaptam meg életem során, hogy túl magas vagyok?

ma 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Érdekes, én semmi ilyesmit nem látok. Újabb kitalált sztori a farokéret témára szerintem😀
ma 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De nem megalázóan, mintha valami semmi lennél kapod ezt.
ma 09:16
 10/22 A kérdező kommentje:
Te akarod a farokméret témára terelni csak, az csak az egyik része az egésznek.
ma 09:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!