Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lesz ennyire fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lesz ennyire fiatal lányokból prostituált ?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kicsit aggaszt ez a dolog, nem olyan régen a rokonaim átköltöztek, és úgy hozta a sors hogy a leggyorsabb út hozzájuk az Ócsai úton keresztül vezet. Nyáron sokszor arra autóztam és elég sok fiatal lányt láttam ott állni, és őszintén szólva teljesen ledöbbentett. Annyira hogy már elkezdtem gondolkodni hogyha ezek a lányok itt vannak, akkor ez akár velem is megtörténhet. Nem értem, hogyan jutnak ide. Hogy lesz valakiből ilyen prostituált? Még lakáson értem, de itt nem. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valaki fiatalon arról álmodozik, hogy egyszer ilyen életet éljen. A lányok fele tuti hogy nem volt 25 éves, de egy pár volt aki max 20-21 lehetett. Mi történik velük? Rákényszerítik őket ? És egyáltalán, hogy tanulják meg, hogy így kell kinézni meg viselkedni? Ott állnak sokszor tűsarkúban meg a feltűnő ruhákban, mintha direkt így akarnának kinézni. Tényleg nem értem, hogy jut ide valaki ebben a modern világban, amikor már ezer más lehetőség is van, és hogy lehet, hogy ilyen fiatal lányok már ezen az úton vannak. Szívesen elolvasom a gondolataitokat és véleményeteket.

okt. 17. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen fognak "okos" dolgokat írni .... egy azonban biztos minden döntés kérdése, egész biztos lenne más megoldás is, ezt ők választották nyilván van akit kényszerítettek de azokra ahelyzetekre is van megoldás ... illetve ahol igény van rá = kereslet ott a a "piaci rést" ki fogják tölteni ... semmitmondó dolgokat írtam de sajnálom őket de az ő döntésük
okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

35 évesen tartok ott, hogy ki kell állnom az út szélére.

Pedig jól fizető munkám van, havi fél milla biztos kereset.

Albérlet, hitel törlesztő, gyerek nevelés, megélhetés.

El is ment a pénz és hónap végére bőven mínuszban vagyok.

A hitelt előző kapcsolatom miatt vettem fel, mert megbíztam az úriemberben. Sajnos szó nélkül örökre lelépett. Be sem tudom hajtani rajta, hogy segítsen.

okt. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Többféle opció van, van aki választotta, de nincs hozzá megfelelő lakása. Van aki belecsöppent, s nem lehetséges kiszálni belőle
okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Hol élsz #2?
okt. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

A gazdák adják veszik egymás közt akinek van futtatoja

De van aki magának csinálja mert egyszerűbb könnyebb mint el menni gyárba dolgozni és többet keres még élvezheti is

okt. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
60%
A kamaszlány lelép otthonról, mert hogy neki milyen sanyarú sorsa van. Aztán hirtelen rádöbben, hogy nem egészen úgy van, ahogy ő azt elképzelte. Hazakullogni nem akar, inkább megél, ahogy tud.
okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!