Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok, első alkalom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok, első alkalom? Más is járt így? (Többi lentebb)

Figyelt kérdés

Szóval, nem most volt, lassan egy éve de még mindíg szégenlem magam, tudom, hülye voltam, bár vissza tudnám csinálni, de nem lehet.

Elég rossz paszban voltam, 23 évesen, és sok dolog összejött, meg ez is bosszantott már nagyon hogy nem találok egy normális lányt sem magam mellé, és hirtelen felindulásból hívtam egy lányt a rosszlányokról. Kivállasztottam azok közül akiknek volt képe a környéken, az egyetlent aki szimpatikus volt, felhívtam tud e jönni és negyed órán belül itt is volt, be se akartam engedni először, de aztán sajnos mégis rosszul döntöttem.

Tényleg olyan volt majdnem mint a képeken, ezzel nem is volt gond, fel is állt egyből, bementünk aztán rátért az anyagikara, (amit addig elfelejtettem megkérdezni) és sokkal több lett mint amire számítottam, de ki tudtam éppen fizetni a spórolt pénzemből, viszont éreztem, hogy a farkam egyből lelankadt.

Aztán mivel nem volt sok időm, mert nem tudtam mikor jön anyám haza, gyorsan levette a lány a nadrágját meg a bugyiját, nagyon szexy volt, viszont nem működtem a sokk után ahogy akartam, meg igazából el is kezdtem sajnálni hogy ezt csinálja, meg féltem is hogy nem lesz neki jó, és lehet visszautasít még ő is. Mondta hogy vetkőzzek le én is, levettem a nadrágom és leültem gyorsan mellé, sajnos akkor már a péniszem olyan kicsire összement, hogy nem is láttam még akkorának. Azért elkezdte verni, kicsit meg is keményedett, de közel nem akkorára nőtt mint szokott, akkor felhúzta rá a gumit, mivel még az sem volt rajta sosem, hogy nem csináltam, és fura volt, megint lelankadt. Mindent beleadva megint felállította kicsit, akkor mondtam neki, hogy próbáljuk meg, betettem neki hátulról, nagyon jó, meleg, szoros, és új érzés volt, el is kezdtem dugni, viszont maximum 20-25 másodperc, után elementem, pedig akkor sem állt teljesen. Kivettem, mondtam neki hogy sajnálom, felajánlotta hogy legyen még egy menet, de annyira szégyeltem magam ezek után hogy inkább elküldtem, és azt mondtam neki hogy ne bántsam meg, mert nem is benne volt a hiba, hogy majd hívom. (Persze ezek után többet nem fogom hívni)

Szóval nem volt egyáltalán jó élmény, inkább megalázó, azóta nem voltam mással, és egy ideig nem is kerestem inkább egy lány társaságát sem, viszont most van alakulóban végre valami. A helyzet az hogy neki még nem mondtam ezt el, de nem szeretnék hazudni, viszont félek hogy nem fogja megérteni, amit el is hiszek, illetve ha mégsem küld el, és eljutunk a dologig, valószínűleg megint ugyan így le fogok blokkolni.

Más volt ilyen helyzetben? Valakinek van valami tanácsa?



ma 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Baj van az önbizalmaddal. Addig ne is kezdj csajozni, míg nem rakod rendben magad.
ma 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, az amúgy is kevés önbizalmam ez még jobban hazavágta, pedig azóta fogytam kb 15 kilót, mostmár átlagos alkatú vagyok, de nem érzem jobban magam így sem 🙁
ma 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szex az egy olyan dolog, amit tanulni és gyakorolni kell. Bármilyen meglepő, de a jó szex nem "ösztönösen jön". Ne lepődj meg azon, hogy az első alkalom nem volt jó. Nem ismered még magadat szexuálisan, és a szexpartneredet sem ismerted - így nagyon nehéz élvezetes szexet összehozni. Gyakorolni kell, minél többet, tapasztalatokat szerezni.
ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek mondanád el, ne légy már lúzer.
ma 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minek elmondani. Szeretitek egymást akkor majd jön minden. Nyugalom. 41f
ma 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!