Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tartós párkacsolat előtt, sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós párkacsolat előtt, sok szexpartneretek volt?

Figyelt kérdés
Van olyan akivel jobb volt a szex mint a jelenlegi kapcsolatban, ha igen miért?

ma 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
ma 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Nekem tartós párkapcsolatok után van sok szexpartnerem.

Valahogy a férfiaknak nehezére esik egy kapcsolatban hűségesnek, vagy őszintének lenni, esetleg elmenni dolgozni (vagy csak én akadtam bele ilyenekbe).

Ezért hát úgy döntöttem, hogy életem hátralévő részében hedonista leszek

ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Volt igen. Volt tartós szexkapcsolat, volt 1-2 alkalmas, volt egyszeri is. Változó. Van aki engedte seggbe, volt aki nem. A legtöbbje igen.Volt aki azt kérte mocskosul beszéljek vele dugás közben de ezt én nem szeretem. Volt aki nem szopitt csak dugást beszéltünk. Változó melyik milyen volt. A legtöbbj3vel azert minden ment.

A mostani szexkapcsolatom is jó. Jól kielégülünk. Jobban szopik, mint az asszony. Kielégít.

ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem szeretem a kalandokat és a szexpartnereket.
ma 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Volt sok. Támogatói, szexkapcsolat, egyéjszakás is.
ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#2

"Valahogy a férfiaknak nehezére esik egy kapcsolatban hűségesnek, vagy őszintének lenni, esetleg elmenni dolgozni (vagy csak én akadtam bele ilyenekbe"


Nem csak te. Nekem azért ért véget egy 11 éves kapcsolatom mert 4 évig otthon baszta a rezet.

ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előtte és közben is :)
ma 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
30-45 perc szex volt. Ha az illeto elelvezett es en nem tudtam elegszer,o termeszetesnek vette es ranezve kotelezonek,h ott azonnal (nem ment sehova) kezzel segedeszkozzel kielegitsen annyiszor amig akarom. Nem valtoztatta a tempot es szoget erosseget es 10 perc alatt volt nagyon sok orgazmusom. Sose akart olyan pozokat,amit en nem tudtam elvezni.
ma 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8) Hosszu parkapcsolat volt,szerettuk egymast. Nem szereto volt.
ma 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Évek óta szexkapcsolatban élek egy pasival. De csak eggyel. Vannak kivételek, tessék.
ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!