Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban léteznek a néhol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban léteznek a néhol emlegetett nők körében népszerű kispéniszűek vagy ez csak kamu?:D

Figyelt kérdés
El nem tudom képzelni, hogy egy 10-12 centist bármivel is lehetne ellensúlyozni...

okt. 15. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Valóban léteznek olyan pasik, akik nem szokták méregetni a farkukat?
okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, most nem ez a kérdés!:D szóval?
okt. 15. 19:36
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát, mondjuk, nagyjából erre számítottam. Csak azt nem értem, hogy minek kell biztatni a kisebb méreteket. Némelyik még tényleg elhiszi.
okt. 15. 19:53
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Van olyan nő, akinek a hüvelye nyugalomban 4 cm hosszú.

Szerinted, ha ebbe akarna valaki beledöfni egy 20 cm-es dárdát, akkor mi történne?

Tudod, a férfi és a női méretek EGYÜTT alakultak olyan 2 millió éven keresztül...

okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó, talán durván fogalmaztam. Kedvelhetnek attól még a nők valakit, akár járnának is vele, ha tudott, hogy kicsi neki? Így talán finomabb.
okt. 15. 20:42
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Kamu. Kis farok csak pisilni jó. (Meg itt a gyk-n ők a királyok)
okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Nézd: ha te hülye vagy, az a te bajod.

10 cm az a méret, amivel még lehetséges örömet okozni egy nőnek.

Akinek ennél kisebb, annak már valami mást kell bevetnie, akinek pedig 5 cm-nél kisebb (létezik ilyen is), az már nem tud normális módon szaporodni.

Ezek az alsó korlátok, és vannak felső korlátok is.

Ja, és amúgy a vastagság jobban számít.

Az EMBERNÉL ez így alakult ki évmilliók alatt, és ha nem lenne megfelelő, akkor máshogy alakult volna!

Például a gorilla szerszáma 5 cm (és az is működik), a csimpánzé pedig ceruzavékony (és az is működik).

Ezen kívül egy nőnél még millió más szempont is dönt, hogy élvezi-e a dolgot.

De ezt már jó párszor leírtuk itt. Nem igazán értem, hogy miért kell ezt újra és újra előhozni.

okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy kisebb péniszű férfiak előfordulnak, ugyanolyan arányban vannak szűkebb/rövidebb hüvelyű nők is. Miért gondoljátok, hogy a nők hüvelye meg mm-re pontosan egyforma? Volt olyan partnerem akinek 2 ujj sem ment be (meg is állt orálnál a történet, ő ilyen volt "gyárilag").
okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Taplofej ***** válasza:
72%

Egy kisebb méretű pasas is tud örömet szerezni és egy hatalmas szalámi mérettel rendelkező férfi is béna lenni.

Ahogy 8-as írta, a nők sem mind egyformák, bármilyen meglepő. Sem igényekben, sem testileg.

okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!