Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Moldovai csaj társkeresön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moldovai csaj társkeresön ,rám ir megismerne ,családot alapitana vellem ,nem kell fizetnem majd ö mindent elintéz és végén mégis 350 eurot kér kiegészitésnek eltudjon jönni az kamu?

Figyelt kérdés

Csak pénzre megy kitudjon cdalni töllem 350eurot?

2ig vahy 3ig héten forditoval hol magánzva hol tegezötve ir nekem vagy többes számban kamu?

Akkor is kamu ha nevemet egy papirra irja a mai tádummal?


szept. 3. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Csalás! Be ne vedd!
szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%

De mit intéz el 350 euróért?

Jegyet vesz hozzád?

szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Ne sokáig írkálj vele, mert már töröd a magyart nagyon.
szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Jártam úgy társkeresön mail cimét megsdva irjak neki,irtam beszéljetünk ,kérdte adjam meg lakcimemet,de nem adtam meg ,azt irta sikerült mindent elintéznie 3hónnapra jönne ,meg minden 450 eurot fizezed csak 350 euro hiányzik...,és arra kért küldjek neki 350 eurot nem küldem ,össze törtem szivéd ,nem szeretem mégse.

Hogy törtem volna össze ha nem is szeretem ,ahhoz személyes randi kell és idö is szeresünk valakit.

Videohivást se akkart és leszökezte pénz nem kell küldjen ö elintézi erre kellet pénzem .

szept. 3. 12:25
 5/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, te milyen nemzetiségű vagy?
szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ezt te se gondoltad komolyan? Ennyire te sem akarhatsz csajhoz jutni. 🙂
szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet ő is fordítózik 😂
szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

3/4 már nem irkálok velle .

1/4 tudom csalás abba hagytam velle beszélketést


Rá kerestem kép keresövel instagram egyébb oldalt adot meg oldal ahol van igy 100%csalo .szép volt igaz legyen sajnos.de szerencsére nem történt katasztrofa .

szept. 3. 12:32
 9/15 A kérdező kommentje:

5/8Magyar vagyok miért?

Debrecenben szülletem !Magyar családban csak van az a betegségem ami miatt irás máskép megy nekem .

szept. 3. 12:33
 10/15 anonim válasza:
100%
Akkor fenyegessed meg szépen, hogy feljelented a büdös francba, ha nem fejezi be... Örüljön, ha ennyivel megússza...
szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!