Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a Google nem találja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a Google nem találja a képet a képkeresővel akkor létezik hogy nem ilyen netes kamu képet kaptam?

Figyelt kérdés

Levelezek egy nővel kb egy hete 10 évvel idősebb mint én szexet akar csak (van férje)

Küldött sok aktot de nincs google találat.


aug. 5. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Megadod a nevét?😅
aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tudok nevet.

Szextárskeresőn ismerkedtem meg vele.

Nyilván nem írta ki hogy Kovács Béláné. :-)

aug. 5. 00:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, sajnos én még ilyet nem találtam. Szerencsés vagy
aug. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha nincs találat, eredeti a kép, tehát ő csinálta /vagy csórta más nőtől, aki neki küldte/
aug. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szorgalmazd a minél előbbi chat telefon beszélgetést, amire nem biztos hogy igent fog mondani. De ha már a harmadik felvetésnél is magyarázkodik, az már necces. Vagy kérd meg hogy csináljon egy minivideot, és kérd hogy kutyapózba, vagy találj ki bármit, hogy húzza szét. Videot nehezebb be kamuzni.
aug. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Ismerem Kovács Bélát
aug. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet kamu.
aug. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A képkereső nem adja ki azokat a képeket, amikben premier plánban vannak a csöcsök.
aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól AI még lehet. :)
aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!