Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal pasi és 40es nő között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal pasi és 40es nő között maradhat egészséges a kapcsolat ha szexelnek?

Figyelt kérdés
én vagyok a pasi , a hölgy nem a párom de rendszeresen szexelünk, jelenős korkülönbség van köztünk. Van férje de nem tud a viszonyunkról. Lehet ennek buktatója?
tegnap 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet.
tegnap 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy????
tegnap 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
18 alatt , de nem sokaig mar.
tegnap 14:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Elég sok buktatója lehet, és elég nagy a valószínűsége is annak, hogy borul a bili.
tegnap 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Suetonius ***** válasza:
100%
Ezért kapni fogok. De pont akkor maradhat egészséges a kapcsolat, ha csak szexelnek. :D Pacsi haver!
tegnap 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért a férj bele köphet a buliba.
tegnap 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Na jah. Reméljük jó erőbe vagy vagy legalább boxolsz. Mert a férjével nehezebb menetet kell vívni. Mondjuk a nő is érdekes, hogy egy gyerekkel dugatja magát.
tegnap 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Suetonius ***** válasza:

A férj kérdése érdekes. Én összesen két alkalommal találkoztam férjes asszonnyal, akivel szextárskeresőn találtuk meg egymást. Gyerek nem volt, csak egy őt nagyon elhanyagoló férje...

Egyszer kb csekkoltuk egymást, egyszer pedig feljött hozzám, és történt ez az... Jó volt, a lelkiismeretem is tiszta volt, de valamiért jobbnak láttam nem találkozni többet...


kb 25 lehettem akkor

tegnap 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát annyi 8-as, hogy végül is nem te kényszerítetted rá.
tegnap 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Suetonius ***** válasza:
Nem, amikor ráírtam, már keresgélt egy ideje...
tegnap 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!