Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egészséges ez a vonzalom mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges ez a vonzalom mi a baj velem? 30/f

Figyelt kérdés

Mindig is a fiatalabb lányok izgadták a fantáziám valahogy a velem egyidős és főleg nem az idősebb korosztály nem tudott lázba hozni.

Volt egy kapcsolatom ami 9 évvel ezelőtt kezdődött és 5 éve lett vége én voltam az idősebb fél. Akkor valóban szerelmes is voltam

Nekem a szex nem létezik szerelem nélkül.Azóta semmi de nem is igazán erőltetem ezt a dolgot mivel alkalmatlannak tartom magam egy kapcsolatra.Pontos kort nem írok a lányról legyen elég annyi hogy tinédzser volt. És igen mindennek meg volt a maga varázsa abban a kapcsolatban. Én tanítottam mindenre azon a téren is,és igen én voltam az első aki több mint 1 év építés után megkapta az ajtókulcsot születésnapja alkalmából és "beköltözhettem" abba a pici szűk lakásba amire mindketten már annyira vágytunk. Nem kell ecsetelnem csodálatos érzés volt minden egyes perc amit ott laktam.

Szerintem itt ment félre minden mert én azóta nem szeretnék palotába költözni főleg olyanba nem ahol előttem már sok lakó megfordult.

Én még mindig arra a pici szűk lakásra vágyom.

Ez az oka annak hogy nem megyek el fizetős palota szobát "kibérelni".

De ilyen lakásra már nem igazán van esélyem már ennyi időssen.

Mert a mai világban hamar beköltöznek az ilyen lakásokba.

18 év alatti lakást nekem meg már nem szabad nézegetni a korom miatt.

Alternatív megoldást keresek erre a problémára talán találtam is a szexbabák formájában.

Kellene az intimitás az életembe.

Kettő baba között vaciálok.

Be linkelem őket.

1. Opció:

[link]

2. Opció:

[link]

Mindig is vonzott az Ázsiai vonal

Bár lehet csak azért mert fiatalosan néznek ki.

Be kell vallanom az első opciónál

Már engem is le ver a víz az talán már túl "pici lakás".

De ez még is csak egy tárgy ami sok embernek van.

De ezt tudnám hogy csak az enyém senki nem lakott benne és kicsi is.

Ahhoz viszont drága hogy ha nem válik be akkor pórul járok.

Valaki esetleg aki használ hasonlót?



szept. 2. 22:38
 1/5 Lazy Lover ***** válasza:
73%
Kinek a pap kinek a papné mondták régen is szerintem ennyi idősen simán tudnál fel szedni tini csajokat csak jó helyen kell keresgélni
szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ami az első linken van szexbaba, az eléggé gyereknek néz ki, semmi melle nincs, meg csak 100 cm magas, stb. A másik dolog, meg a f..om se rendelne arról az oldalról, magyartalan szöveg, utánvétes fizetés sincs, én az ilyen oldalakban nem bízok.
szept. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tényleg kamu oldal utána néztem silány minőségű utánzatokat árulnak ami nem is hasonlít a képre.

Köszönöm hogy szóltál


Esetleg tudsz legit oldalt ajánlani ahol kapok mini szexbabát?

szept. 3. 00:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Aranyos csajok. Gondolom ovisoknak árulják játszópajtásnak.

:)))))

szept. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A leirásokon jokat lehet röhögni:

"Három kibbaszott alagúttal jönnek


Általában a kis szexbabáknak csak egy lyuk van, ahol lőni és robogni lehet. Szerencsés vagy, ha szerezhetsz egy mini babát két alagúttal."


Ezeket még valósznileg nem túl kifinomult mesterségesinteligenciával fordították . :)))))

szept. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!