Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet az, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az, hogy egy felnőtt (állítólag egészséges férfi),nem tud egy óvszert felhúzni,úgy,hogy már előtte volt 2 szexuális együttléte? )

Figyelt kérdés
jún. 11. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
úgy hogy béna
jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Jó kérdés de ezek az óvszerek szörnyűek, én is küzdöttem velük. Ha az elején rosszul fogjuk meg amikor kibontjuk akkor melósabb :D

Eddig csak egyszer húzott fel nekem lány óvszert, de mire egyet pislogtam már fent is volt, sokkal jobban mint én csinálom... Mondjuk én egy kézzel húzom fel mert a másikkal fogom, az ő esetében neki volt két keze én meg fogtam a saját műszeremet. Szerencsére hosszú és stabil kapcsolataim voltak ahol nem kellett óvszerrel szarakodni a többi rövidebb és alkalmibbakon meg belefért egy kis bénázás :D Nem tudom ki, hogy van vele de engem kicseszettül szorítanak szóval felhúzni sem olyan könnyűek már eleve :(

jún. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Egész életemben egyetlen nővel "gumiztam" a többivel nem. Sosem volt gond, ismertem a nőimet. Vadidegennel sosem dugtam.
jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
2 együttlét nem olyan sok, egyébként meg kell pici gyakorlat a dologhoz. A nőn is múlik, hogy közben simogatja, bátorítja-e. Amúgy ha rosszul húzza fel és a fityma visszacsúszik a makkra az óvszer alatt, akkor érzéketlen lesz neki a farka és tényleg olyan lesz mint zokniban lábat mosni, eléggé lohasztó.
jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Merev peniszre hogy csuszik vissza a fityma? Ezt magyarazza el valaki 🙂
jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a szerencsétlenkedés közben felpuhul picit.
jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%

#6 "Úgy, hogy a szerencsétlenkedés közben felpuhul"

Akkor sem csúszik vissza a fityma

júl. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!