Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindig van orgazmusa a barátnö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig van orgazmusa a barátnönek szex közben? Vagy csak néha? Én sokszor elfeledkezek róla sajnos, miután én elmentem. Aztán meg hisztizik, és nem is mindig értem, mina gondja.

Figyelt kérdés

ma 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Az én párom mindig csak azután megy el, hogy engem is a csúcsra jutatott :) Te rossz vagy az ágyban api.
ma 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van oka amiert hisztizik. Inkabb kezdj el figyelni ra is,ketten vagytok nem csak te vagy egyedul. És mi nem tudhatjuk hogy van e orgazmusa mindig vagy csak neha,ez akkor derul ki ha beszelsz vele errol.
ma 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok.

Minden szexnél figyelek arra hogy a párom menjel el elsőnek.

ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Talán esetleg kommunikáljatok érthetően és rendszeresen egymással valamint érdemes jobban megismerni a női a nemet és az igényeit.
ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 ismerem öket, de van, amikor ö nem fejezi be nekem, vagy megzavarnak, stb. és én nem tudok elmenni
ma 10:10
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de elfeledezni a másikról szex közben az mindkét fél (és nem) részéről vállalhatatlanul gáz. Ha elfelejted, hogy ott van a másik, akkor nem való neked a szex, masztizzál nyugodtan, az arra van, hogy magaddal foglalkozz.


Igen, én és a partnerem szinte minden alkalommal mindketten elélvezünk, nagyon ritka, hogy az egyikünk valamilyen okból (általában megnövekedett stressz) nem tud. Ilyenkor is próbálkozunk és csak akkor hagyjuk abba, ha az adott személy érzi, hogy nem fog menni és kéri, hogy ezt most hagyjuk.


Bizonyos szempontból tényleg hisztizik a nőd, elvégre nem kellene magát kitennie egy ilyen önző gyökérnek és akkor nem kellene a legalapvetőbb dologért egy szexuális aktusban könyörögnie. Viszont az elvárása egészen jogos lenne, csak úgy tűnik teljesen rossz helyen keresgéli.

ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Laylah ***** válasza:
88%
Kíváncsi lennék, te milyen hisztit vágnál le, hogyha a barátnőd "általában elfeledkezne rólad". Gondolom egy hét után már dobnád is kifelé, fordítva miért gondolod, hogy rendben van?
ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Detto. Az en parom is csucsra juttat utana pedig sokkal "halasabb l" vagyok :)


Nyilvan van olyan h kimarad valaki, megesik de ritkan. Nincs ebbol gond "bepoltoljuk".

ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Általában két orgazmusa van a barátnőmnek / alkalom, néha három.
ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 ok, örüljön neki
ma 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!