Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok szokták szagolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szokták szagolni vagy érzékelni a puncijuk szagát? Csak mert 60%-ban jobb az orruk, mint a férfiaknak. De 20 % továbbra sem ujjazta meg soha magát- sajnos így volt nevelve, még korábban, 1998 előtt, előtte volt szőrös. És nem Pistike vagyok.

Figyelt kérdés

#szex #szórös
szept. 15. 01:29
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Milyen összefüggéstelen hülye kérdés ez? Miért lenne kötelező magunkat megujjazni? Tiniként kipróbáltam, nem érdekelt, azóta nem csinálom. Jaaa...vagy te is az a hímegyed vagy, aki szerint a nők csak ujjazással maszturbálnak?
szept. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem akartam senkit provokálni, a nőknek 60 %-al jobb a szaglásuk, és rendkívül érzékenyek a szagokra,miközben nekik is van, bocsánat, ha bárkit megbántottam.
szept. 15. 01:51
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Minden nő megujjazta magát már fiatal kora óta
szept. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

1.-nek igaza van, semmi értelmes nincs ebben a kérdésben.

" sajnos így volt nevelve, még korábban, 1998 előtt, előtte volt szőrös."

Zagyvaság ne továbbja.

Józsika vagy.

szept. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jézus..

Tiszta : Anyam tyúkja bodri kutya..😂😂😂

szept. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sose ujjaztam magam, de nem voltam így nevelve. Nem ültek le velem a szüleim és magyarázták el hogy "Kislányom ilyet nem csinálunk"


Egyébként se kell ehhez ujjazás

szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

7


Pár napja írt rám mind a 2 😂🤣

szept. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!