Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan éljek ABDl ként?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljek ABDl ként? Nagyon szeretnék egy nagy méretű kiságyat, rengeteg játékot és egy pelenkázó asztalt, viszont nagyon félek attól hogy ha valaki rájön, akkor esetleg „P” file nak hisz.

Figyelt kérdés

Nyilván tudom, hogy semmi közöm hozzájuk, hisz nem vonzódom gyerekekhez, nekem nő kell, felnőtt nő kell! viszont az a felnőtt nő jó lenne hogyha pelenkázna és kicsi gyerekként kezelne! Nekem ez jön be! Nem tetszenek és nem vonzódom a gyerekekhez egyáltalán, viszont sajnos valamiért az általános vélekedés, ha előkerül ez a téma, még ha nyitott is az illető, rögtön ezekre a nyomorékokra asszociál velünk kapcsolatban! Ezért kérdezem, hogyan éljek így? Hogyan éljek ABDL-ként?


Nem akarom, ha véletlenül kiderül, hogy valaki rám hívja a rendőrséget aki egyszerűen nem érti meg ezt!

Nem akarom hogy kellemetlenségem fakadjon belőle a későbbiek során!

Nem akarom hogy esetleg megmérgezzék a kutyámat mert azt hiszik hogy egy olyan P betű vagyok!

Nem akarom hogy a testi épség M kockáztatva legyen, vagy a családomé!


tegnap 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alaptalan a félelmed. Utolsó dolog lenne ami eszembe jut az ilyen emberekről, hogy pedofilok lennének. Nem is kell elmondanod senkinek, csak a megbízható partnerednek. Az más kérdés, hogy sikerül-e ilyet találni.
tegnap 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit otthon csinálsz nem tartozik senkire.
tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

DL es vagyok,tudom mit èlsz átt! Párkapcsolatba,tűt keresel a szènalazalba,de kitartással sikerülni fog!


Nagyon nehezek a hètköznapok,hogy nem tudod megèlni,megèrtem. Főleg te,az AB rèszt. Ha egyedül èlsz,mèg megoldható,de szülőkkel sajnos el kell felejteni egyenlőre. Ha elköltözöl,már jobb lesz. Alakíthatsz ki magadnak szobát,tarthatsz játèkokat. Pelusozhatsz,cumizhatsz.


Èn DL es vagyok mint írtam,valamivel könnyebb a helyzetem de ez se egyszerű. Nekem csomag pelus,meg pár gumibugyi a "felszerelèsem" ès szinte bármikor kièlhetem.

tegnap 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj. Ez egy kink. Senkinek nem ártasz vele, senkit nem bánt. Nem kell szégyellned magad, azt játszol, amit akarsz.


A rossz hír, hogy ez nem egy túl gyakori kink, különösen úgy, hogy a férfi a little. Nővel már találkoztam sokkal, akinek ilyen kinkje volt, de férfival soha. Szóval nehéz lesz.

tegnap 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!