Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés lesz elsőnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés lesz elsőnek, mikor a párom a fenekembe helyezi a péniszét? Aki már tapasztalta mit érzett elsőre?

Figyelt kérdés

Fantáziáltunk még csak róla, mert ki szeretné próbálni, hogy milyen az anális szex és azért én is kíváncsi vagyok. Megujjazott délután a fenekembe, de igazából olyan semleges volt, fájni nem fájt, viszont kicsit féltem, hogy mi van ha büdös lesz az ujja (bár nagyon megmostam és letusoltam előtte ahogy illik) vagy elfingom magam véletlen. Ezek voltak a fejemben, így élvezni nem tudtam emiatt. Rendes anális szexnél milyen érzés elsőre mikor a péniszét beteszi? Nagyon feszít és szúr vagy mit lehet érezni? Ha a sperma a popómba jut annak lehet negatív hatása? Mennyi idő alatt ürül ki?


18/L



tegnap 19:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pici puha kukival 🤭
tegnap 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Taplofej ***** válasza:

Óvatosan kell csinálni és alapszabály, hogy ha neked kényelmetlen, fájdalmas, stb.akkor azonnal álljon le.


Érdemes finoman, lassan simogatni, cirógatni.


És nyállal vagy síkosítóval, először csak egy ujjal behatolni. Utána kettővel.


Készüljetek fel, hogy ez türelmet, odafigyelést kívánó feladat.


És lehet, hogy elsőre nem lesz sikeres.

tegnap 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hany ujjal ujjazott meg popsiba? Egy vagy ketto?
tegnap 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!