Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetek nőként, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek nőként, hogy hosszabb legyen a szex? És őt miért nem érdekli?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy mindenben nagyon kedves, figyelmes sráccal.

Sajnos a szex nagyon rövid, és az elojatekot se visszük túlzásba.

Nem tudom miért nem zavarja, miért nem érdekli ez?!

És én mit tegyek, hogy jobb legyen?


ma 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ez így is fog maradni. Azért figyelmes mert ezzel kompenzálja a szar szexet amit nyújtani tud.
ma 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

1: Oké, tök jó!

2: Gáz dolog, előjáték fontos dolog.

3: Miért zavarná? Puncit kapott, el is élvezett, láthatóan önző dög, akit más nem érdekel.

4: Keress egy normális srácot.

ma 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát akkor szopd picit hosszabban, meg amikor tenné be szépen a puncid vezesd oda a szájához, vagy a fejét megfogod megcsokolod es megmondod neki, h addig nem teheti be, amíg nem jatszott veled a szájával. Ha pszicho ellen fog állni, ha normális akkor megteszi amit kérsz.

De vszeg igen benne van, hogy azért olyan kedves mert az ágyban egy maszatgép

ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Mi lenne, ha az áldozati szerep eljátszása helyett a problémádat vele beszélnéd meg személyesen?
ma 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégsem olyan hű de figyelmes ha még az előjátékra sem figyel. A pasi béna a szexben ez van. Jelezz neki vissza, hogy neked ez így nem jó és kérd meg mit csináljon máshogy. Ha fejlődik az jó jel, ha nem fejlődik meg jelzi hol állsz nála az értékrendjében.
ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindenben kivéve a szexben akkor.

Azért nem zavarja,mert ő elment, kiürült beléd s nem érdekli az élvezeted

ma 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mit tehetsz? Keresel normális pasit! 😄

37N

ma 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Beszélj vele hogy ez így nem jó neked, ha nincs változás ezek után sem akkor keress másik pasit.
ma 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy akartam fogalmazni, hogy mindenben kivéve a szexben.

Nem önző, minden másban mindig gondol rám, mindig kedveskedik, bármire megkérhetném szerintem.

Egyedül tényleg ez az egy amiben "önző" és nem értem az okát, vagy legalábbis nem is látom, hogy változtatni akarna bármivel rajta.

ma 20:01
 10/13 A kérdező kommentje:
Így egy az egybe kimondani, hogy nekem ez kevés, azt meg nem merem, nem akarom megbántani. De nem tudom miért nem hozza ő sem szóba.
ma 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!