Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mi a legdurvább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi a legdurvább vágyatok, amit ki próbálnátok egy nővel szex közben? N20+

Figyelt kérdés
Ötletekre vagyok kiváncsi leginkabb domináns férfiaktól, mivel én sub vagyok
ma 11:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Belepisilni a szájába, puncijába, seggébe. 25/F
ma 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Hogy miket tennék azt nem tudom, leginkább csak használnám, arra és úgy ahogy akarom. Ne mondjon nemet, ne finnyáskodjon…Lehet önzőnek hangzik, de ez van. 30/F
ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kutya pózban izgatni egy lány punciát és fenekét is.
ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
53%
Misszi pozba megfogni torkat lenyomni dugni kemenyen es neha megpofozni ezt kiprobalnam
ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Felizgatni, aztán magára hagyni és elmondthatom, hogy "én nem vagyok olyan fiú"
ma 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szeretem ha kontrollom van föltte, kikötözném hogy ne tudjon mozogni majd kézzel szájjal és az elérhető eszközökkel beindítani annyira hogy elég nedves legyen, ezután jönne a légzéskontrol.

Nem vagyok hülye és bajt sem akarok ezért közben nem dugnám, hogy én fejben végig ott tudjak lenni, Ehelyett lehet különböző játékokat használni.

Pl 2 vagy 3 távirányítós rezgős vibrátor (ezeket már pár ezer Ft-ért meg lehet venni) lassan behelyezni a punciba majd szárazra törölni a nagyajkakat és a szürke ragasztószallaggal leragasztani hogy na tudja kinyomni. Esetleg kitöltőnek lehet betenni kisebb fém golyókat (mindenképp kelle fertőtleníteni őket). A ragasztószallag csaka kkor tapad jól ha csupasz a bőr ezért ehhez borotvált punci kell, kis gyakorlattal és kézügyességgel lehet úgy egy "V" alakpt kialakítani hogy a csikló szabad maradjon, ezt lehet késöbb még izgatni vagy gyötörni attól függően ki mit szeret.

Ha ez megvan akkor sép fokozatosan egymás után be lehet kapcsolni őket, közben dugni a szályát majd akikor már látni a testén hogy ott van az orgazmus vagy a határai közelében akkor jöhet a légzéskontrol. Nem nayknál folytogatás mert ott több esély van maradandó sérülésre hanem orr és száj befogása.

Ezzel el lehet húzni jó sokáig a játékot. Amikor úgy érzem hogy már nekem is elég akkor ragasztószallag le játékok ki és én is megkapom a kielégülésem (vagy ha jelzi az előre megbeszélt módon hogy áljunk le akkor ez kimarad).

F

ma 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!