Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket érdekel a bdsm kultúra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket érdekel a bdsm kultúra vagy a szerepjátékok? Ha igen, miket próbálnátok ki szívesen? És inkább sub vagy dom szerepben? Én inkább a sub vonalat képviselem,érdekel az orvosi roleplay,az analis játék, kikötözés. Valakit még esetleg? 26/L

Figyelt kérdés

aug. 31. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Senkit.
aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
A legjobb a kőkemény bdsm.f
aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Bi pasiként nőkkel nem szoktam dominálni. Férfit jó alázni, használni. A nőt nem tudom mert túlságosan tisztelem őket.
aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Én alapvetően dom vagyok de voltak szub is, jó néha kicsit átadni magad teljesen a párodnak és azt csinálhat veled amit akar.

Exemmel volt több bdsm kaland de az is ilyen könnyedebb. Ágyhoz, székhez kikötözés , fenekelés közben, ostorral csapkodás (nem erősen) illetve szájpecek meg ugye bilincsek voltak a repertoárban (meg dildo,vibri).

Estek 90% én használtam őket rajta és mind a ketten nagyon élveztük.

Pár alkalommal viszont én is voltam kikötve székhez, kezem lábam nem tudtam mozgatni , meg a szemem is be volt kötve, de elképesztően izgató volt.

Azóta keresek hasonlóan "elborult" lányt.


26/F

aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
50-es fetisiszta fickó vagyok. Orvosi vizsgálatokat szoktam végezni.
szept. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
1, Igen; 2-3, Domináns nő általi lábfétises téma érdekelne, ahol én szub vagyok.
szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Jó sokan fogunk ide beírni, elsősorban mi, szub/switch férfiak. Még szerencséd lesz, hogy vagyunk egy páran switch-ek is.
szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szerepjátékok, kikötözés, és büntetések jönnek be, dom férfi vagyok.
szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hungaroboy ***** válasza:
51%

A BDSM története érdekel, különösen az, hogy régebbi korokban volt-e pl. a szocializmusban vagy sem. Nemigen van róla anyag.


Switch férfiként a strap-onozás érdekel. Mármint ha lánypartner straponoz engem. Strap-on-ban nincs tapasztalatom.

szept. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Voltam sub lányokkal, nekem az a vonal tetszett meg jobban. Szeretem a szolga/sub fiatal csajokat keményen használni, alárendelni és élvezni ahogy élvezik a kíméletlen dominanciát. Ugyan ezt video cuckold formában is csináltam párokkal.Pedig a külvilág számára én vagyok a fengshui, a vidámság és a közvetlenség. De a szexben minden ami hetero, tabu vagy perverzió kihozza belőlem az aktuális játszadozáshoz szükséges mentalitást. 37/f
szept. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!