Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mi a legdurvább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi a legdurvább vágyatok, amit ki próbálnátok egy nővel szex közben? N20+

Figyelt kérdés
Ötletekre vagyok kiváncsi leginkabb domináns férfiaktól, mivel én sub vagyok
ma 11:05
1 2
 1/15 anonim válasza:
15%
Péniszköpennyel dugjam meg. Ez annyira nem durva de a szerszám megvan hozzá.
ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Nemi erőszak játékból. Ehhez nyilván olyan nő kell, aki jól színészkedik. Természetesen valóságban sose tenném meg, de pont ezért izgat.
ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Én inkább két nővel. Minden mást kipróbáltam, ez még bakancslistás.
ma 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Végignézni egy creampie gangbangben. és utána kezelésbevenni. :D
ma 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Dugás után odaállítani a falhoz és nézni ahogy a combján lefolyik a g*ci amit az előbb lelelőttem.
ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Túszejtős szeretkezés. Kutyában megdugni egy nőt keményen, markolva a melleit. 38/F
ma 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Torkára üríteni. Ne is legyen kérdés, hogy lenyeli vagy sem.
ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Nyilvános szex úgy hogy teljesen meztelen vagy
ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagyok benne 100% biztos hogy mindenki definíciója szerint domináns lennék, vagy annyira nagyon durva lenne amit most írni fogok, de van egy dolog amiről álmodozom. Lebilincselni a nőt az ágyhoz, bekötni a szemét, betömni a száját, feneke alá egy párna, cicikre rezgő mellbimbó csipesz. Ezt olyan nővel képzelném el akiről tudom mit szeret az ágyban, tudom hogy kitudom elégíteni. Nem is apróznám el az előjátékot, ha simi, puszi, nyalás stb kell ahhoz hogy élvezze én megadom azt neki aztán utána tenném csak magamévá. Engem izgat a gondolat hogy ennyire megbízik bennem, élvezi a dolgot, akar engem és hogy ő most csak az enyém és senki másé. Nem kellenek szavak, csak teszem a dolgom, figyelem minden kis rezdülését és amikor már nem bíron tovább telespriccelném a nuniját. Amennyiben tényleg meglehet ezt valósítani egy nővel úgy ahogy elképzeltem a dolgot, akkor azt kell mondjam ez egy gyönyörű és nagyon izgalmas dolog! De ezt neki is engedném megcsinálni velem, amennyiben úgy érzem megbízhatok ebben a nőben és nem tenne olyat ami nekem nem jó, hanem nagyon odafigyel rám, hiszen én is erre törekszem.
ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ponyplay. Befogni egy meztelen csajt egy kis fogat ele, es ostorral hajtani. A fenekebe lofarkas plug, a szajaba zabla, aztan igy kimdnni az erdobe kirandulni.
ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!