Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják azt sokan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt sokan, hogy egy kövér nővel nem lehet jót szexelni?

Figyelt kérdés
Egy kövér férfi esetén miért nem tűnik ez akadálynak? Egyáltalán volt már olyan szexpartneretek, akiknek a kövérsége gondot okozott?
ma 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Senki nem gondolja ezt, miért is ne lehetne? Az más kérdés, hogy tetszik e a kövér nő vagy sem.

Szerintem meg, pont, hogy a pasinál nehézkesebb, ha nagy a hasa.

ma 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kövér férfival is nyilván így lehet (nem tudom, én hetero vagyok), csak a nők többsége most felült erre a PC hullámra, és hallgat.


Aki kövér, az beteg.

ma 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Sokat számít a kinézet,egy kövér nő nem szexi számomra.
ma 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Van az a pénz. Viccet félre téve. Kipróbálnám egy kövér Nővel.
ma 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi számít kövérnek?

Mert itt már a 75kg is kövér volt a múltkori bejegyzéseknél. Amikor egy 170-175cm magas nőről volt szó

ma 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

#5 mert az már kövér is. Egy 170 cm magas 75 kg-s nőnek 26-os a bmi-je, ami már túlsúly kategória.


Kövér férfinak és nőnek is lehet jó az ágybeli teljesítménye, de hogy semmilyen mértékben nem indítana be, sőt egyenesen taszít is, az biztos.

ma 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, ki számít kövérnek? Egyébként a férfi sem kell senkinek, ha már van egy kis pocakja. Fiatal koromban 180 centisen 80 kg voltam, annyira nem néztem ki rosszul, amennyire nem találtam senkit. Kész lelki sérült lettem, amire társkeresőben összehoztak valakivel, és megnősülhettem.
ma 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kövérség tud korlátozó tényező lenni, nem tud olyan könnyen mozogni, bizonyos pózok nehezen vagy egyáltalán nem működnek. Persze ettől még összességében lehet jó a szex.
ma 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Széparcú kövér (105kg) barátnőm van és fantasztikus vele a szex (is)! Imádom a húsos testét, a nagy melleit, hatalmas popóját!

Nem cserélném el egy fele ilyen súlyú nőre sem! Az az érzés mikor keményen pakolom és összecsattannak a cickók...

ma 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!