Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átveheti tartósan egy vibrátor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átveheti tartósan egy vibrátor a férfi szerepét egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Milyen okai lehetnek ennek?

ma 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Nekem is van vibrátorom, csak akkor használom szinte ha szingli vagyok, ha kapcsolatom van akkor jobbára kielégítő az is számomra. Néha esetleg szex közben bevetjük, de annyi. Teljesen más egy hús-vér emberrel együtt lenni mint egy ilyen készülékkel, közel sem olyan intenzív az érzés vagy az élmény mint ha valakivel lennék. Azt tudom esetleg elképzelni, ha valaki nagyon megszokja a vibrátortól kapott stimulust akkor esetleg egy orális szex nem ad akkora élményt, de akkor el kell hagyni az ilyen játékszereket. És ehhez nem is kell ennyi, én évekig önkielégítettem kézzel, és annyira megszoktam a saját mozdulataim és tempóm, hogy utána nehezen csiszolódtam össze a férfival akivel voltam. Szóval abbahagytam egy időre, és rögtön gördülékenyebben mentek a dolgok.
ma 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, egy kapcsolatban semmiképp sem. Hogy az ágyban átveheti-e, az meg attól függ milyen férfiról van szó. Meg persze attól is függhet mennyi az adott nő szexuális kultúrája, érzelmi intelligenciája.

Nagyon remélem, hogy az én szerepemet egy egész sexshop se veheti át (beleértve az eladókat is), és bízom ben̈ne hogy ezt minden nő így gondolja, akikkel valaha szexeltem vagy pettingeltem.

ma 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Maximum "tuzoltasra" ha mindenkepp vagyom az intim egyuttletre, illetve kiegeszites ha ugy alakul ;)


Nem utolso sorban "veszf@szt" szinte barmikor lehet talalni, de ide hala az egnek sose jutottam meg.


TLDR egy intim egyuttlet nem csak arrol szol, hogy osszedobjuk amink van, hanem sokkal tobbrol ezt pedig egy vobrator nem tudja megadni. A vibrator gyorsettermi kaja az igazi pedig lakoma.

ma 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljes érzelmi elhidegülés.

Vagy annyira megváltozott külsőre a férfi, hogy már nem tudna lefeküdni vele a nő.

ma 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 milyen változás lehet ilyen?
ma 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Túlzott elhízásra gondoltam speciel. De lehet biztos más is. Kinek mi a "tűréshatára" a külsőt illetően.
ma 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!